Anasayfa

Beni Affet 936.Bölüm Özeti (17 Mart 2016 Perşembe / Star Tv)

Beni Affet 936.Bölüm Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Beni Affet ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

Ahmet’in açıklaması ne olacak?

Parmak izlerinin incelenmesinin ve DNA sonuçlarının açıklanmasının ardından, polis de İnci’nin hayatta olduğuna artık inanmıştır. Bahar’ın mutluluğu adına, kendini sanki Kemal’in serbest bırakılması için çabalıyormuş gibi gösteren Demir ise Sevgi ve Şahin’e yaranma çabası içindedir. Her yerde aranan İnci Bahar’ın yanında ortaya çıkar.

Ahmet’i bulan Sedat, Feride’den onu kendi elleriyle cezalandırmasını ister. Feride’nin hayatının kararmasına neden olan olaylar zincirinin merkezinde olan Ahmet’in açıklaması ne olacaktır?

Reyhan’ın kötü kalpli babası Erol, kızı ile ilgili insanlığa sığmayacak planlar içerisindedir. Başına açtığı dertten bunalan Ferman ise Sultan’a resti çeker.

Deniz Evin (Umut) Biyografisi için tıklayın…

Özgün Çoban (Tunç) Biyografisi için tıklayın…

Mert Altınışık (Kemal) Biyografisi için tıklayın…

Gamze İğdiroğlu (Eylül) Biyografisi için tıklayın…

Gaye Turgut (Bahar) Biyografisi için tıklayın…

Beni Affet

 photo 85_zpsvrermgmq.jpg

Proje Tasarım: Nilgün Sağyaşar

Yapımcı: Nilgün Sağyaşar

Uygulayıcı Yapımcı: Mehmet Erişdi

Yönetmenler : Gürsel Ateş, Mihriban Şahin, Bergüzar Demiroğlu.

Öykü Ve Senaryo: Vural Balıkçı, Baran Yıldırım, Ayşem Özge, Yoldaş, Merve Ateşoğlu.

Genel Koordinatörler: Gülsen U.Erişdi, Altan Yücel.

Oyuncular: Şeyma Korkmaz (Feride), Murat Danacı (Cüneyt), Gaye Turgut Evin (Bahar), Mert Altınışık (Kemal), Nusret Şenay (Osman), Ulviye Karaca (Zühre), Zeynep Yasa (Yıldız), Ötüken Hürmüzlü (Ferman), Gamze İğdiroğlu Başarır (Eylül), Deniz Evin (Umut), Ceren Y.Karakoç (Kader), İlkay Kayku (Sevgi), Zeynep Aytek (Nazire), Yağmur Özbasmacı Mermer (İnci), Mithat Erdemli (Aziz), Okan Şenozan (Şahin), Gökberk Yıldırım (Murat), Banu Güngör İnal (Solmaz).

Beni Affet yeni bölümleriyle haftaiçi hergün Star Tv’de.

, , , , , , , , , , , , , , , ,

No comments yet.

Yorum Ekle