Anasayfa

Beni Affet 90.Bölüm Özeti (17 Şubat 2012 Cuma / SHOW TV)

Photobucket

 

90.Bölüm Özeti

Yaşananlar üzerine Kemal’in ayrılma kararı da eklenince Bahar artık daha fazla dayanamaz ve Ankara’yı terk etmeye kararı alır. Öte yandan Kemal ise Cüneyt’in yol göstermesi üzerine verdiği karardan pişman olur. Bahar’la konuşmak üzere eve giden Kemal Bahar’ın şehirden ayrıldığını öğrenir.

Diğer yandan Bahar’ı saf dışı bırakarak amacına ulaşan Handan Kemal’le birleşmelerine engel olacağını düşündüğü bebeğinden kurtulmaya karar verir.

Beni Affet Dizisi Feride (Şeyma Kormaz) Fotoğrafları – 4 için tıklayın…

Dinle Sevgili Yeni Sezon Fragmanı (Yakında FOX TV’de) için tıklayın…

Eylül sözde annesi Rezzan’ın, Kozanların evine geliş gidişlerinden oldukça rahatsızdır. Onu aileden uzak tutmaya çalışan Eylül bir türlü başarıya ulaşamaz. Zühre ise Eylül’ün annesi zannettiği Rezzan’ın Osman’a alakası nedeniyle huzursuzdur.

Seyreden herkesin kendisinden bir parça bulacağı aile dizisi “Beni Affet” 17 Şubat Cuma ve hafta içi her gün saat 17.30’da Show Tv’de…

 

, , , , , ,

4 Responses to Beni Affet 90.Bölüm Özeti (17 Şubat 2012 Cuma / SHOW TV)

 1. idris emin yılmaz 16 Şubat 2012 at 20:12 #

  ben budiziyi cok seviyorum bu filmi yapana allh zazı olsun

 2. talin 17 Şubat 2012 at 01:29 #

  eger eylul bu durumdanda kurtulursa artik insafff….nereye kadar bu sacma sapan olaylar surecek ,merakimdan seyrediyorum ve bu diziyi begeniyorum diyenlere ,sasiriyorum ,hic mi mantik yurutmuyorlar? bu olanlari normal mi karsiliyorsunuz?yoksa oyuncular hakikaten iyi oynuyorlar,onlarin emegine yazik.

 3. Gunka 17 Şubat 2012 at 14:29 #

  cok guzel dizi tesekkurler

 4. zeyno 17 Şubat 2012 at 17:14 #

  ya ne kadar sacma sapan birsey ya, yalan üstüne yalan az birseyde gercek olsa bari zoruma gitmezdi, her türk dizisi gibi iste ne bekliyecem baska

Yorum Ekle