Anasayfa

Beni Affet 884.Bölüm Özeti (5 Ocak 2016 Salı / Star Tv)

Beni Affet 884.Bölüm Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Beni Affet ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

Savaş Komiser, Feride’ye ulaşabilecek mi?

İnci ile Kemal’in beklenen bebeğinin doğmasının ardından, Bahar ve Kozan Ailesi hastanede onlara destek olmaktadırlar. Yeni doğan bebeğin sağlık durumu acaba ilik naklinin hemen yapılmasına müsait olabilecek midir? Diğer yandan Kader ve Mahir ise aile arasında yapılan sıcak bir törenle yüzüklerini takarlar.

Yurt dışından gelen rapor sonucunu değerlendiren Savaş Komiser, Feride’ye bir türlü ulaşılamamasına ait ne yorumda bulunacaktır? Zehra olarak bildiği Feride ile evlenecek olan Sedat, Cüneyt’ten nikâh şahidi olmasını ister. Kızlarının başına gelenlerden sonra perişan haldeki Aziz, Feride ile ilgili halüsinasyonlar görmektedir.

Deniz Evin (Umut) Biyografisi için tıklayın…

Özgün Çoban (Tunç) Biyografisi için tıklayın…

Mert Altınışık (Kemal) Biyografisi için tıklayın…

Gamze İğdiroğlu (Eylül) Biyografisi için tıklayın…

Gaye Turgut (Bahar) Biyografisi için tıklayın…

Beni Affet

 photo 85_zpsvrermgmq.jpg

Proje Tasarım: Nilgün Sağyaşar

Yapımcı: Nilgün Sağyaşar

Uygulayıcı Yapımcı: Mehmet Erişdi

Yönetmenler : Gürsel Ateş, Mihriban Şahin, Bergüzar Demiroğlu.

Öykü Ve Senaryo: Vural Balıkçı, Baran Yıldırım, Ayşem Özge, Yoldaş, Merve Ateşoğlu.

Genel Koordinatörler: Gülsen U.Erişdi, Altan Yücel.

Oyuncular: Şeyma Korkmaz (Feride), Murat Danacı (Cüneyt), Gaye Turgut Evin (Bahar), Mert Altınışık (Kemal), Nusret Şenay (Osman), Ulviye Karaca (Zühre), Zeynep Yasa (Yıldız), Ötüken Hürmüzlü (Ferman), Gamze İğdiroğlu Başarır (Eylül), Özgün Çoban (Tunç), Deniz Evin (Umut), Ceren Y.Karakoç (Kader), İlkay Kayku Atalay (Sevgi), Zeynep Aytek Metin (Nazire), Cüneyt Mete (Cesur), Kerem Poyraz Kayaalp (Berat), Yağmur Özbasmacı Mermer (İnci), Hasan Çağdaş Kılıç (Sait).

Beni Affet yeni bölümleriyle haftaiçi hergün Star Tv’de.

, , , , , , , , , , ,

No comments yet.

Yorum Ekle