Anasayfa

Beni Affet 882.Bölüm Özeti (31 Aralık 2015 Perşembe / Star Tv)

Beni Affet 882.Bölüm Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Beni Affet ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

Bahar’ı ve Yusuf’u eve getiren Şahin ve Sevgi, Yusuf’un hastalığını öğrenerek, İnci’nin bebeğine neden ihtiyaç duyduklarını anlarlar. Yeni yılı klinikte tek başına geçiren Demir ise Bahar’ı Kemal’den uzak tutmaya kararlıdır. Aniden sancılanarak, hastaneye kaldırılan İnci’nin bebeğinin sağlığı tehlikede midir?

Kozanlar ise yeni yıl kutlaması ve kız isteme telaşını aynı anda yaşarlar. Aile arasında yapılan sade bir törenle Reyhan ve Murat nişan yüzüklerini takarlar. Yangın olayını inceleyen Savaş Komiser ’in, Deniz’in bulunamayışının, Feride’nin hayatta olma ihtimalini arttırdığını belirten ifadesi acaba hangi gelişmelere neden olacaktır?

Deniz Evin (Umut) Biyografisi için tıklayın…

Özgün Çoban (Tunç) Biyografisi için tıklayın…

Mert Altınışık (Kemal) Biyografisi için tıklayın…

Gamze İğdiroğlu (Eylül) Biyografisi için tıklayın…

Gaye Turgut (Bahar) Biyografisi için tıklayın…

Beni Affet

 photo 85_zpsvrermgmq.jpg

Proje Tasarım: Nilgün Sağyaşar

Yapımcı: Nilgün Sağyaşar

Uygulayıcı Yapımcı: Mehmet Erişdi

Yönetmenler : Gürsel Ateş, Mihriban Şahin, Bergüzar Demiroğlu.

Öykü Ve Senaryo: Vural Balıkçı, Baran Yıldırım, Ayşem Özge, Yoldaş, Merve Ateşoğlu.

Genel Koordinatörler: Gülsen U.Erişdi, Altan Yücel.

Oyuncular: Şeyma Korkmaz (Feride), Murat Danacı (Cüneyt), Gaye Turgut Evin (Bahar), Mert Altınışık (Kemal), Nusret Şenay (Osman), Ulviye Karaca (Zühre), Zeynep Yasa (Yıldız), Ötüken Hürmüzlü (Ferman), Gamze İğdiroğlu Başarır (Eylül), Özgün Çoban (Tunç), Deniz Evin (Umut), Ceren Y.Karakoç (Kader), İlkay Kayku Atalay (Sevgi), Zeynep Aytek Metin (Nazire), Cüneyt Mete (Cesur), Kerem Poyraz Kayaalp (Berat), Yağmur Özbasmacı Mermer (İnci), Hasan Çağdaş Kılıç (Sait).

Beni Affet yeni bölümleriyle haftaiçi hergün Star Tv’de.

, , , , , , , , , , ,

No comments yet.

Yorum Ekle