Anasayfa

Beni Affet 880.Bölüm Özeti (29 Aralık 2015 Salı / Star Tv)

Beni Affet 880.Bölüm Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Beni Affet ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

Kemal, Bahar’a sürpriz yapıyor.

İncelenen kayıtlara göre, Deniz’in Feride’nin ölümüyle ilgili bir bağlantısı ortaya çıkar. Bu gelişme, acaba o gün orada ölen kişinin aslında Feride değil de Deniz mi olduğu şüphesini akıllara getirir. Murat’ın evlenme teklifiyle şaşkına dönen Reyhan’ın cevabı ne olacaktır?

Bahar ile Kemal’in arasındaki yakınlıktan rahatsızlık duyan Demir, gergin ve ürkütücü davranışlar içine girer. Yeni yıla Bahar ve oğlu Yusuf’la birlikte girmek isteyen Kemal ise, geçici bir ev kiralayarak, yılbaşı akşamı sürprizi planlamaktadır. Kader ve Mahir ise bir yılbaşı organizasyonu için hazırlanmaktadırlar.

Deniz Evin (Umut) Biyografisi için tıklayın…

Özgün Çoban (Tunç) Biyografisi için tıklayın…

Mert Altınışık (Kemal) Biyografisi için tıklayın…

Gamze İğdiroğlu (Eylül) Biyografisi için tıklayın…

Gaye Turgut (Bahar) Biyografisi için tıklayın…

Beni Affet

 photo 85_zpsvrermgmq.jpg

Proje Tasarım: Nilgün Sağyaşar

Yapımcı: Nilgün Sağyaşar

Uygulayıcı Yapımcı: Mehmet Erişdi

Yönetmenler : Gürsel Ateş, Mihriban Şahin, Bergüzar Demiroğlu.

Öykü Ve Senaryo: Vural Balıkçı, Baran Yıldırım, Ayşem Özge, Yoldaş, Merve Ateşoğlu.

Genel Koordinatörler: Gülsen U.Erişdi, Altan Yücel.

Oyuncular: Şeyma Korkmaz (Feride), Murat Danacı (Cüneyt), Gaye Turgut Evin (Bahar), Mert Altınışık (Kemal), Nusret Şenay (Osman), Ulviye Karaca (Zühre), Zeynep Yasa (Yıldız), Ötüken Hürmüzlü (Ferman), Gamze İğdiroğlu Başarır (Eylül), Özgün Çoban (Tunç), Deniz Evin (Umut), Ceren Y.Karakoç (Kader), İlkay Kayku Atalay (Sevgi), Zeynep Aytek Metin (Nazire), Cüneyt Mete (Cesur), Kerem Poyraz Kayaalp (Berat), Yağmur Özbasmacı Mermer (İnci), Hasan Çağdaş Kılıç (Sait).

Beni Affet yeni bölümleriyle haftaiçi hergün Star Tv’de.

, , , , , , , , , , ,

No comments yet.

Yorum Ekle