Anasayfa

Beni Affet 861.Bölüm Özeti (2 Aralık 2015 Çarşamba / Star Tv)

Beni Affet 861.Bölüm Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Beni Affet ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

Cüneyt, Feride’nin katilini bulmaya ant içiyor.

Demir, Bahar’ın geçmişte yaşadığı sıkıntıların Yusuf’un velayetini Kemal’in almasına zemin hazırlayacağını düşünür. Bahar’ı kendisiyle evlenmeye ikna etmek için bu ayrıntılara dikkat çekerek planlar yapar. Yusuf’tan haber almak için Kemaller’e giden Kader, İnci’nin Kemal’e boşanma davası açtığını öğrenir.

Feride’nin ölümünde kasıt olduğundan emin olan Cüneyt, olay günü ile ilgili bir CD ele geçirir. Yaşadığı büyük acı ve Hasret’in verdiği ilaçların da etkisiyle kendini iyice kaybeden Cüneyt, Feride’nin katilini bulmaya ant içmiştir. İşledikleri suçun ortaya çıkmasından korkan Solmaz ve Hasret’in ise etekleri tutuşur.

Deniz Evin (Umut) Biyografisi için tıklayın…

Özgün Çoban (Tunç) Biyografisi için tıklayın…

Mert Altınışık (Kemal) Biyografisi için tıklayın…

Gamze İğdiroğlu (Eylül) Biyografisi için tıklayın…

Gaye Turgut (Bahar) Biyografisi için tıklayın…

Beni Affet

 photo 85_zpsvrermgmq.jpg

Proje Tasarım: Nilgün Sağyaşar

Yapımcı: Nilgün Sağyaşar

Uygulayıcı Yapımcı: Mehmet Erişdi

Yönetmenler : Gürsel Ateş, Mihriban Şahin, Bergüzar Demiroğlu.

Öykü Ve Senaryo: Vural Balıkçı, Baran Yıldırım, Ayşem Özge, Yoldaş, Merve Ateşoğlu.

Genel Koordinatörler: Gülsen U.Erişdi, Altan Yücel.

Oyuncular: Şeyma Korkmaz (Feride), Murat Danacı (Cüneyt), Gaye Turgut Evin (Bahar), Mert Altınışık (Kemal), Nusret Şenay (Osman), Ulviye Karaca (Zühre), Zeynep Yasa (Yıldız), Ötüken Hürmüzlü (Ferman), Gamze İğdiroğlu Başarır (Eylül), Özgün Çoban (Tunç), Deniz Evin (Umut), Ceren Y.Karakoç (Kader), İlkay Kayku Atalay (Sevgi), Zeynep Aytek Metin (Nazire), Cüneyt Mete (Cesur), Kerem Poyraz Kayaalp (Berat), Yağmur Özbasmacı Mermer (İnci), Hasan Çağdaş Kılıç (Sait).

Beni Affet yeni bölümleriyle haftaiçi hergün Star Tv’de.

, , , , , , , , , , ,

No comments yet.

Yorum Ekle