Anasayfa

Beni Affet 853.Bölüm Özeti (20 Kasım 2015 Cuma / Star Tv)

Beni Affet 853.Bölüm Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Beni Affet ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

Feride’nin özlemine dayanamayan Cüneyt, sürpriz yaparak karısını görmek için dağ evine gitmeye karar verir. Feride’ye ulaştığı sırada gördüğü manzara karşısında dehşete düşen Cüneyt, acaba Solmaz ve doktorun Feride’yi öldürmek için dağ evinde planladıkları yangından karısını kurtarabilecek midir?

Bahar’ın Demir’in yapmış olduğu evlilik teklifine olumsuz yanıt vermesi, Kemal’in keyfini yerine getirir. Bahar’dan kolay kolay vazgeçmeyecek olan Demir’in, yurt dışından dönen İnci ile yapacağı işbirliği, hangi gelişmelere neden olacaktır?

Mahir’e olan hislerini sonunda açıklamaya karar veren Kader, acaba aşkına karşılık bulabilecek midir?

Deniz Evin (Umut) Biyografisi için tıklayın…

Özgün Çoban (Tunç) Biyografisi için tıklayın…

Mert Altınışık (Kemal) Biyografisi için tıklayın…

Gamze İğdiroğlu (Eylül) Biyografisi için tıklayın…

Gaye Turgut (Bahar) Biyografisi için tıklayın…

Beni Affet

 photo 85_zpsvrermgmq.jpg

Proje Tasarım: Nilgün Sağyaşar

Yapımcı: Nilgün Sağyaşar

Uygulayıcı Yapımcı: Mehmet Erişdi

Yönetmenler : Gürsel Ateş, Mihriban Şahin, Bergüzar Demiroğlu.

Öykü Ve Senaryo: Vural Balıkçı, Baran Yıldırım, Ayşem Özge, Yoldaş, Merve Ateşoğlu.

Genel Koordinatörler: Gülsen U.Erişdi, Altan Yücel.

Oyuncular: Şeyma Korkmaz (Feride), Murat Danacı (Cüneyt), Gaye Turgut Evin (Bahar), Mert Altınışık (Kemal), Nusret Şenay (Osman), Ulviye Karaca (Zühre), Zeynep Yasa (Yıldız), Ötüken Hürmüzlü (Ferman), Gamze İğdiroğlu Başarır (Eylül), Özgün Çoban (Tunç), Deniz Evin (Umut), Ceren Y.Karakoç (Kader), İlkay Kayku Atalay (Sevgi), Zeynep Aytek Metin (Nazire), Cüneyt Mete (Cesur), Kerem Poyraz Kayaalp (Berat), Yağmur Özbasmacı Mermer (İnci), Hasan Çağdaş Kılıç (Sait).

Beni Affet yeni bölümleriyle haftaiçi hergün Star Tv’de.

, , , , , , , , , , ,

4 Responses to Beni Affet 853.Bölüm Özeti (20 Kasım 2015 Cuma / Star Tv)

 1. yagmur 20 Kasım 2015 at 09:41 #

  saçmaladınız artık valla

  • ece danış 20 Kasım 2015 at 10:19 #

   kesinlikle katılıyorum size tamamen saçmaladılar akşam özetlere baktığımda feridenin öleceği haberi osmana video bıraktığından bahsediyordu bunu okuyunca çok sinir oldum bahar kendini binadan attı kurtuldu ki ölse daha mantıklı idi kocası aldattı üzgün peki feride neden ölüyor cüneytmi aldattı ne oldu suçu ne hasret ferideden dahamı değerli o kazanıyor gerçekten öürse bu dizi final yapana kadar kampanya başlatıp kimsenin diziyi izşememesini sağlarım kendinize gelin bu sözleri ister tehdir olarak alın isterse üstünü çizin biz size değil siz bize mecbursunuz.

 2. Nurcan 20 Kasım 2015 at 23:35 #

  İyice saçmaladaınız kesinlikle izlemiyorum artık

 3. Nurcan 20 Kasım 2015 at 23:47 #

  Feride’yle Cüneyt tam Mutlu olmuşken böyle korkunç bir sonla bitirmeniz hiç olmadı Bahar’la annesı hiç oynayamıyor bence onlar ayrılsın

Yorum Ekle