Anasayfa

Beni Affet 830.Bölüm Özeti (20 Ekim 2015 Salı / Star Tv)

Beni Affet 830.Bölüm Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Beni Affet ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

Kemal beklenmedik bir iş teklifi alıyor!

Doktorun, Feride’ye kalbiyle ilgili bir sıkıntı olduğunu söylemesi üzerine yeniden tetkikler yapılır. Sonuçlara göre Feride’nin durumu hiç iyi değildir. Paralarını geri almak için uğraşan Cüneyt ise bir yandan ulaşamadığı karısı için endişelenir. Hasret ise ailenin gözünde kendini affettirmeye çalışır.

Ameliyatı başarıyla atlatan Bahar için bundan sonra uzun bir tedavi süreci başlar. Bu süre içerisinde Demir’in gittikçe Bahar’la yakınlaşması, Kemal’in hiç hoşuna gitmez. Bahar’dan uzak olmak istemeyen Kemal beklenmedik bir iş teklifi alır. Bahar’ın iyileşmeye başladığını öğrenen İnci’nin tüm keyfi kaçar.

 

Deniz Evin (Umut) Biyografisi için tıklayın…

Özgün Çoban (Tunç) Biyografisi için tıklayın…

Mert Altınışık (Kemal) Biyografisi için tıklayın…

Gamze İğdiroğlu (Eylül) Biyografisi için tıklayın…

Gaye Turgut (Bahar) Biyografisi için tıklayın…

Beni Affet

 photo 85_zpsvrermgmq.jpg

Proje Tasarım: Nilgün Sağyaşar

Yapımcı: Nilgün Sağyaşar

Uygulayıcı Yapımcı: Mehmet Erişdi

Yönetmenler : Gürsel Ateş, Mihriban Şahin, Bergüzar Demiroğlu.

Öykü Ve Senaryo: Vural Balıkçı, Baran Yıldırım, Ayşem Özge, Yoldaş, Merve Ateşoğlu.

Genel Koordinatörler: Gülsen U.Erişdi, Altan Yücel.

Oyuncular: Şeyma Korkmaz (Feride), Murat Danacı (Cüneyt), Gaye Turgut Evin (Bahar), Mert Altınışık (Kemal), Nusret Şenay (Osman), Ulviye Karaca (Zühre), Zeynep Yasa (Yıldız), Ötüken Hürmüzlü (Ferman), Gamze İğdiroğlu Başarır (Eylül), Özgün Çoban (Tunç), Deniz Evin (Umut), Ceren Y.Karakoç (Kader), İlkay Kayku Atalay (Sevgi), Zeynep Aytek Metin (Nazire), Cüneyt Mete (Cesur), Kerem Poyraz Kayaalp (Berat), Yağmur Özbasmacı Mermer (İnci), Hasan Çağdaş Kılıç (Sait).

Beni Affet yeni bölümleriyle haftaiçi hergün Star Tv’de.

, , , , , , , , , , ,

No comments yet.

Yorum Ekle