Anasayfa

Beni Affet 829.Bölüm Özeti (19 Ekim 2015 Pazartesi / Star Tv)

Beni Affet 829.Bölüm Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Beni Affet ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

Kemal’in Bahar’ın yanında olduğunu öğrenen İnci ne yapacak?

Kemal’in endişelenerek, ameliyatına engel olmaya çalıştığı Bahar, operasyona alınmak üzeredir. Bahar’a bir şey olmasından korkan Kemal, son kez onula konuşmak ister. Bahar ise iyileşmekte kararlıdır. Herkes nefesini tutmuş, Bahar’ın ameliyattan çıkmasını beklerken, Kemal’in hastanede Bahar’ın yanında olduğunu öğrenen İnci ne yapacaktır?

Feride’nin Hasret ile ilgili kaygılarına hak veren Cüneyt, Hasret’ten uzak durma kararı alır. Hasret heyecanla Cüneyt’i elde edeceği an için beklerken, Cüneyt’ten duydukları karşısında neye uğradığını şaşırır. Hızla birbirlerine doğru çekilen Reyhan ve Murat, birlikte hoşça vakit geçirmenin keyfini yaşarlar.

 

Deniz Evin (Umut) Biyografisi için tıklayın…

Özgün Çoban (Tunç) Biyografisi için tıklayın…

Mert Altınışık (Kemal) Biyografisi için tıklayın…

Gamze İğdiroğlu (Eylül) Biyografisi için tıklayın…

Gaye Turgut (Bahar) Biyografisi için tıklayın…

Beni Affet

 photo 85_zpsvrermgmq.jpg

Proje Tasarım: Nilgün Sağyaşar

Yapımcı: Nilgün Sağyaşar

Uygulayıcı Yapımcı: Mehmet Erişdi

Yönetmenler : Gürsel Ateş, Mihriban Şahin, Bergüzar Demiroğlu.

Öykü Ve Senaryo: Vural Balıkçı, Baran Yıldırım, Ayşem Özge, Yoldaş, Merve Ateşoğlu.

Genel Koordinatörler: Gülsen U.Erişdi, Altan Yücel.

Oyuncular: Şeyma Korkmaz (Feride), Murat Danacı (Cüneyt), Gaye Turgut Evin (Bahar), Mert Altınışık (Kemal), Nusret Şenay (Osman), Ulviye Karaca (Zühre), Zeynep Yasa (Yıldız), Ötüken Hürmüzlü (Ferman), Gamze İğdiroğlu Başarır (Eylül), Özgün Çoban (Tunç), Deniz Evin (Umut), Ceren Y.Karakoç (Kader), İlkay Kayku Atalay (Sevgi), Zeynep Aytek Metin (Nazire), Cüneyt Mete (Cesur), Kerem Poyraz Kayaalp (Berat), Yağmur Özbasmacı Mermer (İnci), Hasan Çağdaş Kılıç (Sait).

Beni Affet yeni bölümleriyle haftaiçi hergün Star Tv’de.

, , , , , , , , , , ,

No comments yet.

Yorum Ekle