Anasayfa

Beni Affet 807.Bölüm Özeti (17 Eylül 2015 Perşembe / Star Tv)

Beni Affet 807.Bölüm Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Beni Affet ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

Nalan intikam hırsı ile ortalığı esip kavuruyor!

Yusuf’un sağlığı için, Bahar’dan uzak İnci’ye yakın olan Kemal, artık bu acıya dayanmakta güçlük çeker. Diğer yandan, Bahar ise Kemal’in hasretiyle yanmaktadır. Kızının ruh sağlığından endişelenen Şahin, Osman Kozan’la bu konuyu konuşmak ister. Acil paraya ihtiyacı olan Cesur ise insanın kanını donduracak planlar içine girer.

Artık huzurlu bir hayat isteyen Feride, Nalan’ın peşini bırakmaktan yanadır. Cüneyt de karısına hak verirken, Eylül ise Tunç’un kanını yerde koymamaya kararlıdır. Nalan, adamı Abbas’ın her şeyi itiraf ettiğini öğrenir. İntikam hırsıyla yanıp tutuşan Nalan, önüne çıkanı alt etmekte kararlıdır.

 

Deniz Evin (Umut) Biyografisi için tıklayın…

Özgün Çoban (Tunç) Biyografisi için tıklayın…

Mert Altınışık (Kemal) Biyografisi için tıklayın…

Gamze İğdiroğlu (Eylül) Biyografisi için tıklayın…

Gaye Turgut (Bahar) Biyografisi için tıklayın…

Beni Affet

 photo 85_zpsvrermgmq.jpg

Proje Tasarım: Nilgün Sağyaşar

Yapımcı: Nilgün Sağyaşar

Uygulayıcı Yapımcı: Mehmet Erişdi

Yönetmenler : Gürsel Ateş, Mihriban Şahin, Bergüzar Demiroğlu.

Öykü Ve Senaryo: Vural Balıkçı, Baran Yıldırım, Ayşem Özge, Yoldaş, Merve Ateşoğlu.

Genel Koordinatörler: Gülsen U.Erişdi, Altan Yücel.

Oyuncular: Şeyma Korkmaz (Feride), Murat Danacı (Cüneyt), Gaye Turgut Evin (Bahar), Mert Altınışık (Kemal), Nusret Şenay (Osman), Ulviye Karaca (Zühre), Zeynep Yasa (Yıldız), Ötüken Hürmüzlü (Ferman), Gamze İğdiroğlu Başarır (Eylül), Özgün Çoban (Tunç), Deniz Evin (Umut), Ceren Y.Karakoç (Kader), İlkay Kayku Atalay (Sevgi), Zeynep Aytek Metin (Nazire), Cüneyt Mete (Cesur), Kerem Poyraz Kayaalp (Berat), Yağmur Özbasmacı Mermer (İnci), Hasan Çağdaş Kılıç (Sait).

Beni Affet yeni bölümleriyle haftaiçi hergün Star Tv’de.

, , , , , , , , , , ,

No comments yet.

Yorum Ekle