Anasayfa

Beni Affet 799.Bölüm Özeti (7 Eylül 2015 Pazartesi / Star Tv)

Beni Affet 799.Bölüm Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Beni Affet ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

Osman Kozan, geçmişiyle ilgili büyük sırrı öğrenecek mi?

Karısını bulmak için çabalayan Kemal, Cesur’un bağlantıda olduğu bir ismin peşindedir. Sevgi’nin olanları öğrenmesinden sonra planının tehlikeye gireceğini düşünen Cesur ise Bahar’ı bir an önce kaçırmak ister. Ailesi darmadağın olan Sevgi’nin artık dayanacak gücü kalmaz. Ancak Sevgi’ye hiç ummadığı bir el uzanır.

Zühre, Tunç’un ölümünden sonra kendini kaybetme noktasına gelmiştir. Zühre’nin durumu Yıldız ve Feride’yi endişelendirir. Cüneyt’e artık kendi evlerinde yaşamak istediğini söyleyen Feride, Cüneyt’ten nasıl bir tepki alır? Ablası Ziynet’i ziyarete giden Osman Kozan, geçmişiyle ilgili çok büyük bir sırrı öğrenmek üzeredir.

 

Deniz Evin (Umut) Biyografisi için tıklayın…

Özgün Çoban (Tunç) Biyografisi için tıklayın…

Mert Altınışık (Kemal) Biyografisi için tıklayın…

Gamze İğdiroğlu (Eylül) Biyografisi için tıklayın…

Gaye Turgut (Bahar) Biyografisi için tıklayın…

Beni Affet

 photo 85_zpsvrermgmq.jpg

Proje Tasarım: Nilgün Sağyaşar

Yapımcı: Nilgün Sağyaşar

Uygulayıcı Yapımcı: Mehmet Erişdi

Yönetmenler : Gürsel Ateş, Mihriban Şahin, Bergüzar Demiroğlu.

Öykü Ve Senaryo: Vural Balıkçı, Baran Yıldırım, Ayşem Özge, Yoldaş, Merve Ateşoğlu.

Genel Koordinatörler: Gülsen U.Erişdi, Altan Yücel.

Oyuncular: Şeyma Korkmaz (Feride), Murat Danacı (Cüneyt), Gaye Turgut Evin (Bahar), Mert Altınışık (Kemal), Nusret Şenay (Osman), Ulviye Karaca (Zühre), Zeynep Yasa (Yıldız), Ötüken Hürmüzlü (Ferman), Gamze İğdiroğlu Başarır (Eylül), Özgün Çoban (Tunç), Deniz Evin (Umut), Ceren Y.Karakoç (Kader), İlkay Kayku Atalay (Sevgi), Zeynep Aytek Metin (Nazire), Cüneyt Mete (Cesur), Kerem Poyraz Kayaalp (Berat), Yağmur Özbasmacı Mermer (İnci), Hasan Çağdaş Kılıç (Sait).

Beni Affet yeni bölümleriyle haftaiçi hergün Star Tv’de.

, , , , , , , , , , ,

No comments yet.

Yorum Ekle