Anasayfa

Beni Affet 798.Bölüm Özeti (4 Eylül 2015 Cuma / Star Tv)

Beni Affet 798.Bölüm Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Beni Affet ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

Kemal ve İnci’nin sırrı ne?

Şirketi kaybetmekle karşı karşıya kalan Cüneyt, bu durumu babası Osman’dan saklar. Bu sırada gelen önemli bir haber, yaşanan kötü olayları sonlandıracak niteliktedir.

Tunç’un ölümüyle Zühre’nin ruh sağlığı günden güne kötüleşir. Zühre’nin kendinde olmadan yapacağı bir hareket, başta Feride olmak üzere herkesi endişelendirir.

Kemal, Bahar’a bir türlü ulaşamamanın verdiği sıkıntıyla boğuşur. Ancak önemli bir hastalığı olan Yusuf’u kurtarmanın tek yolu İnci’den geçer.

Cesur kurduğu haince bir planla, Kemal ve İnci arasında olup bitenleri, Sevgi’ye kanıtlar. Sevgi’nin bu noktadan sonra neler yapacağı merak konusudur.

 

Deniz Evin (Umut) Biyografisi için tıklayın…

Özgün Çoban (Tunç) Biyografisi için tıklayın…

Mert Altınışık (Kemal) Biyografisi için tıklayın…

Gamze İğdiroğlu (Eylül) Biyografisi için tıklayın…

Gaye Turgut (Bahar) Biyografisi için tıklayın…

Beni Affet

 photo 85_zpsvrermgmq.jpg

Proje Tasarım: Nilgün Sağyaşar

Yapımcı: Nilgün Sağyaşar

Uygulayıcı Yapımcı: Mehmet Erişdi

Yönetmenler : Gürsel Ateş, Mihriban Şahin, Bergüzar Demiroğlu.

Öykü Ve Senaryo: Vural Balıkçı, Baran Yıldırım, Ayşem Özge, Yoldaş, Merve Ateşoğlu.

Genel Koordinatörler: Gülsen U.Erişdi, Altan Yücel.

Oyuncular: Şeyma Korkmaz (Feride), Murat Danacı (Cüneyt), Gaye Turgut Evin (Bahar), Mert Altınışık (Kemal), Nusret Şenay (Osman), Ulviye Karaca (Zühre), Zeynep Yasa (Yıldız), Ötüken Hürmüzlü (Ferman), Gamze İğdiroğlu Başarır (Eylül), Özgün Çoban (Tunç), Deniz Evin (Umut), Ceren Y.Karakoç (Kader), İlkay Kayku Atalay (Sevgi), Zeynep Aytek Metin (Nazire), Cüneyt Mete (Cesur), Kerem Poyraz Kayaalp (Berat), Yağmur Özbasmacı Mermer (İnci), Hasan Çağdaş Kılıç (Sait).

Beni Affet yeni bölümleriyle haftaiçi hergün Star Tv’de.

, , , , , , , , , , ,

No comments yet.

Yorum Ekle