Anasayfa

Beni Affet 794.Bölüm Özeti (31 Ağustos 2015 Pazartesi / Star Tv)

Beni Affet 794.Bölüm Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Beni Affet ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

 

Bahar’ın ölüm haberine inanmayan Kemal, Savaş Komiser ile birlikte olayın perde arkasını araştırır. Kemal, Bahar’ın yaşadığına Sevgi’yi inandırmak ister. Ancak perişan halde olan Sevgi, kızının ölümünden Kemal’i sorumlu tutar. Bahar’ı gözlerden uzak bir yere götüren Cesur ise delilleri ortadan kaldırmayı başarabilecek midir?

Feride ve Cüneyt, bebeklerine kavuşmanın mutluluğunu yaşayamadan, Tunç’un ölümüyle sarsılırlar. Tunç’un ölümü Kozan ailesinde büyük bir üzüntüye sebep olurken, oğlunu kaybetmenin acısı ve geçmişle hesaplaşmaları, Zühre’yi yerle bir eder. Aziz ise kötü bir sürprizle karşılaşır.

 

Deniz Evin (Umut) Biyografisi için tıklayın…

Özgün Çoban (Tunç) Biyografisi için tıklayın…

Mert Altınışık (Kemal) Biyografisi için tıklayın…

Gamze İğdiroğlu (Eylül) Biyografisi için tıklayın…

Gaye Turgut (Bahar) Biyografisi için tıklayın…

Beni Affet

 photo 85_zpsvrermgmq.jpg

Proje Tasarım: Nilgün Sağyaşar

Yapımcı: Nilgün Sağyaşar

Uygulayıcı Yapımcı: Mehmet Erişdi

Yönetmenler : Gürsel Ateş, Mihriban Şahin, Bergüzar Demiroğlu.

Öykü Ve Senaryo: Vural Balıkçı, Baran Yıldırım, Ayşem Özge, Yoldaş, Merve Ateşoğlu.

Genel Koordinatörler: Gülsen U.Erişdi, Altan Yücel.

Oyuncular: Şeyma Korkmaz (Feride), Murat Danacı (Cüneyt), Gaye Turgut Evin (Bahar), Mert Altınışık (Kemal), Nusret Şenay (Osman), Ulviye Karaca (Zühre), Zeynep Yasa (Yıldız), Ötüken Hürmüzlü (Ferman), Gamze İğdiroğlu Başarır (Eylül), Özgün Çoban (Tunç), Deniz Evin (Umut), Ceren Y.Karakoç (Kader), İlkay Kayku Atalay (Sevgi), Zeynep Aytek Metin (Nazire), Cüneyt Mete (Cesur), Kerem Poyraz Kayaalp (Berat), Yağmur Özbasmacı Mermer (İnci), Hasan Çağdaş Kılıç (Sait).

Beni Affet yeni bölümleriyle haftaiçi hergün Star Tv’de.

, , , , , , , , , , ,

No comments yet.

Yorum Ekle