Anasayfa

Beni Affet 791.Bölüm Özeti (10 Haziran 2015 Çarşamba / Star Tv)

Beni Affet 791.Bölüm Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Beni Affet ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

Güneş bebeğe ulaşmak için, Cüneyt ve Tunç’un yaptığı plan adım adım ilerlerken, Nalan oyunlarının altındaki kötü ruhunu iyice ortaya çıkarır. Zühre, Osman ve Mustafa’nın asırlık hesaplaşması ise Zühre’yi Osman’dan nefret eder bir duruma getirir. Tunç’un, Cüneyt’e anlatacağı çok önemli sırlar vardır.

Bahar’ın başına gelenlerden kendisini sorumlu tutan Kemal perişandır. Ancak Bahar’ın ameliyatının başarılı geçmesi ve hayati tehlikeyi atlatması, herkesin yüzünü güldürür. Kader, hapse girmeden son bir kez annesini görmek ister. Sevgi’ye ulaşan Umut, Bahar’ın başına gelen olayı öğrenerek şoke olur.

 

Deniz Evin (Umut) Biyografisi için tıklayın…

Özgün Çoban (Tunç) Biyografisi için tıklayın…

Mert Altınışık (Kemal) Biyografisi için tıklayın…

Gamze İğdiroğlu (Eylül) Biyografisi için tıklayın…

Gaye Turgut (Bahar) Biyografisi için tıklayın…

Beni Affet

Proje Tasarım: Nilgün Sağyaşar

Yapımcı: Nilgün Sağyaşar

Uygulayıcı Yapımcı: Mehmet Erişdi

Yönetmenler : Gürsel Ateş, Mihriban Şahin, Bergüzar Demiroğlu.

Öykü Ve Senaryo: Vural Balıkçı, Baran Yıldırım, Ayşem Özge, Yoldaş, Merve Ateşoğlu.

Genel Koordinatörler: Gülsen U.Erişdi, Altan Yücel.

Oyuncular: Şeyma Korkmaz (Feride), Murat Danacı (Cüneyt), Gaye Turgut Evin (Bahar), Mert Altınışık (Kemal), Nusret Şenay (Osman), Ulviye Karaca (Zühre), Zeynep Yasa (Yıldız), Ötüken Hürmüzlü (Ferman), Gamze İğdiroğlu Başarır (Eylül), Özgün Çoban (Tunç), Deniz Evin (Umut), Ceren Y.Karakoç (Kader), İlkay Kayku Atalay (Sevgi), Zeynep Aytek Metin (Nazire), Cüneyt Mete (Cesur), Kerem Poyraz Kayaalp (Berat), Yağmur Özbasmacı Mermer (İnci), Hasan Çağdaş Kılıç (Sait).

Beni Affet yeni bölümleriyle haftaiçi hergün Star Tv’de.

, , , , , , , , , , ,

No comments yet.

Yorum Ekle