Anasayfa

Beni Affet 786.Bölüm Özeti (3 Haziran 2015 Çarşamba / Star Tv)

Beni Affet 786.Bölüm Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Beni Affet ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

Alınan ihbar üzerine bebeklerine kavuşacak olmanın umudunu yaşayan Cüneyt ve Feride, polisle birlikte Seyhan’ın peşindedir. Cüneyt, Seyhan ve Mahir’in gerçek kimliklerini araştırırken, Feride bebeğine kavuşabilecek midir? Aziz, olayla ilgili Nalan’la son bir hesaplaşma içine girer. Mustafa yüzünden ayrılan Tunç ve Eylül arasında yakınlaşma olur.

Oğlu Yusuf’un hayatını kurtarmak için İnci’ye yaklaşmak zorunda kalan Kemal, İnci’yi onu sevdiğine dair ikna etmeye çalışır. Bahar ise Yusuf’la birlikte Kozan ailesinin yanındadır. Yıldız, Kemal’in Bahar’a geri dönmesini sağlamak için duruma ufak bir müdahalede bulunur. Umut ise Leyla’nın kardeşi küçük Bahar’ı kurtarır.

 

Deniz Evin (Umut) Biyografisi için tıklayın…

Özgün Çoban (Tunç) Biyografisi için tıklayın…

Mert Altınışık (Kemal) Biyografisi için tıklayın…

Gamze İğdiroğlu (Eylül) Biyografisi için tıklayın…

Gaye Turgut (Bahar) Biyografisi için tıklayın…

Beni Affet

Proje Tasarım: Nilgün Sağyaşar

Yapımcı: Nilgün Sağyaşar

Uygulayıcı Yapımcı: Mehmet Erişdi

Yönetmenler : Gürsel Ateş, Mihriban Şahin, Bergüzar Demiroğlu.

Öykü Ve Senaryo: Vural Balıkçı, Baran Yıldırım, Ayşem Özge, Yoldaş, Merve Ateşoğlu.

Genel Koordinatörler: Gülsen U.Erişdi, Altan Yücel.

Oyuncular: Şeyma Korkmaz (Feride), Murat Danacı (Cüneyt), Gaye Turgut Evin (Bahar), Mert Altınışık (Kemal), Nusret Şenay (Osman), Ulviye Karaca (Zühre), Zeynep Yasa (Yıldız), Ötüken Hürmüzlü (Ferman), Gamze İğdiroğlu Başarır (Eylül), Özgün Çoban (Tunç), Deniz Evin (Umut), Ceren Y.Karakoç (Kader), İlkay Kayku Atalay (Sevgi), Zeynep Aytek Metin (Nazire), Cüneyt Mete (Cesur), Kerem Poyraz Kayaalp (Berat), Yağmur Özbasmacı Mermer (İnci), Hasan Çağdaş Kılıç (Sait).

Beni Affet yeni bölümleriyle haftaiçi hergün Star Tv’de.

, , , , , , , , , , ,

No comments yet.

Yorum Ekle