Anasayfa

Beni Affet 785.Bölüm Özeti (2 Haziran 2015 Salı / Star Tv)

Beni Affet 785.Bölüm Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Beni Affet ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

Bahar perişan halde ayrılığın acısıyla mücadele ederken; Kemal ise Cesur’la birlikte, ortadan kaybolan İnci’nin peşine düşer. Uzunca bir iz sürme macerasından sonra İnci’ye dair bir ipucu bulan Kemal, ona ulaşabilecek midir? Bebeğini Kemal’e göstermemekte kararlı olan İnci, uzaklara gitmek için yola koyulur. Öte yandan Umut, Leyla’nın kardeşinin yerini bulur.

Feride ve Cüneyt’in bebeğinin kaçırılmasında Nalan’ın parmağı olduğu şüphesi git gide artar. Durumu gittikçe ağırlaşan Güneş bebeği hastaneye götüren Seyhan, sonunda yakayı ele verecek midir? Öte yandan Tunç, Mustafa’yı kendi evine yerleştirir. Tunç ve Mustafa arasındaki gerçek meseleyi Zühre ve Yıldız’da öğrenir.

 

Deniz Evin (Umut) Biyografisi için tıklayın…

Özgün Çoban (Tunç) Biyografisi için tıklayın…

Mert Altınışık (Kemal) Biyografisi için tıklayın…

Gamze İğdiroğlu (Eylül) Biyografisi için tıklayın…

Gaye Turgut (Bahar) Biyografisi için tıklayın…

Beni Affet

Proje Tasarım: Nilgün Sağyaşar

Yapımcı: Nilgün Sağyaşar

Uygulayıcı Yapımcı: Mehmet Erişdi

Yönetmenler : Gürsel Ateş, Mihriban Şahin, Bergüzar Demiroğlu.

Öykü Ve Senaryo: Vural Balıkçı, Baran Yıldırım, Ayşem Özge, Yoldaş, Merve Ateşoğlu.

Genel Koordinatörler: Gülsen U.Erişdi, Altan Yücel.

Oyuncular: Şeyma Korkmaz (Feride), Murat Danacı (Cüneyt), Gaye Turgut Evin (Bahar), Mert Altınışık (Kemal), Nusret Şenay (Osman), Ulviye Karaca (Zühre), Zeynep Yasa (Yıldız), Ötüken Hürmüzlü (Ferman), Gamze İğdiroğlu Başarır (Eylül), Özgün Çoban (Tunç), Deniz Evin (Umut), Ceren Y.Karakoç (Kader), İlkay Kayku Atalay (Sevgi), Zeynep Aytek Metin (Nazire), Cüneyt Mete (Cesur), Kerem Poyraz Kayaalp (Berat), Yağmur Özbasmacı Mermer (İnci), Hasan Çağdaş Kılıç (Sait).

Beni Affet yeni bölümleriyle haftaiçi hergün Star Tv’de.

, , , , , , , , , , ,

No comments yet.

Yorum Ekle