Anasayfa

Beni Affet 78.Bölüm Özeti (1 Şubat 2012 Çarşamba / SHOW TV)

Photobucket

 

78.Bölüm Özeti

Feride ve Cüneyt katılacakları bir toplantı için şehir dışına çıkarlar. Baş başa geçirecekleri bu süreçte ikilinin arasında neler yaşanacaktır?

Eylül ise gizlice saklandığı Tunç’un evinde bir şeyler ararken Feride’yle kardeşliklerinin tek simgesi olan muskayı görebilecek midir? Eylül’ün, çekmecede bulduğu anahtar hangi gize açılacaktır?

Berat ve Kemal artık iki düşman gibidir. Berat’ın davranışları ve mahallede konuşulanlar yüzünden gerilen Kemal, sonunda herkese Bahar’la evleneceklerini duyurur. Bunu öğrenen Bahar gittikçe zor durumda kalır.

Osman piyasada şirketin adını duyurmak için bir röportaj vermek ister. Memet Kemal’in de yanında olmasını sağlamak üzere onun yanına giden Osman, Kemal’den nasıl bir yanıt alır? Bahar ve Kemal’in bu konu üzerine konuştuklarını duyan Handan nasıl bir plan peşindedir?

Şeyma Korkmaz Biyografi (Beni Affet Dizisi Feride) için tıklayın..

Beni Affet Dizisi Feride (Şeyma Kormaz) Fotoğrafları – 2 için tıklayın…

Seyreden herkesin kendisinden bir parça bulacağı aile dizisi “Beni Affet”
1 Şubat Çarşamba ve hafta içi her gün saat 17.30’da Show Tv’de…

 

, , , , ,

5 Responses to Beni Affet 78.Bölüm Özeti (1 Şubat 2012 Çarşamba / SHOW TV)

 1. funda 30 Ocak 2012 at 20:17 #

  sizden ricam lütfen bakın lütfen diorum bahar kemale öle davranmaktan vazgeçsin dizi falan anlamam kalkar gelrm acayp gıck oldum hç bi dizi için böle düşünmedm ama yeterrrrrr artık o handan dan nefret ediorum biliorm dizi ama bu kadar gıcık bi tip olamaz abi yaaa baharla kemal iyi olsn o handanıda dizide öldrnyz mu dövynz mu napyosanz yapn diziden atn yaa onun yüznden dizinizi izlmk istemiorm ona göre yani lütfen dikkate alınız!!!

 2. derya 31 Ocak 2012 at 18:51 #

  yeter bu dizi insana tak ettiriyor, bu ne ya, bu salak bahar ne zaman akillacanak, ya kizim artik anlat nisanlina herseyi, hem sen bir salak kizsin, berata ap acik söyle beni rahat burak ben kemali seviyorum diye. gelelim berata gerikalin en alasi seni bahar sevmiyor, üstelik karsidakida senin yakin arkadasin, tabiki kemal kizacak, acaba bahar berati sevseydi, ve kemalde suan beratin durumda olsayidi, ozaman berat bey sen kemalin baharla arkadas kalmasini istermiydin, tabiki hayir, berat mantik disi davranmaktan vaz gecsin. yeter pes ne olursa olsun sen en yakin arkasin, hem sevgili almis gibi bir durumda yok ortada, asil berat bahari kemalden ayirmak istiyor. goya en yakin arkadas olacak, mantik dizi berat, ne alti var ne üstü var. igreniyorum berat karekterinden, tipgi handanda oldugu gibi, gelelim handana, bu handanin neden hic bir yapdigi ortaya cikmadi simdiye kadar. birde hic yakalanmadi simdiye kadar cok sacma.

 3. derya 31 Ocak 2012 at 18:59 #

  bu yangin olayi ne zaman cikacak ortaya, birde bahar hanim nisanlisina ne zaman handanin onu sikirdigini söylecek. cok merak ediyorum. birde o kadar kiziyorum, bahar karekteri ferideyide gecti, ne salak ne saf birisi, ben onun zehir gibi akli var saniyordum üstelik avukatlik okuyor. hem artik nisanlisina destek ciksin, bu nasil bir akil ya. kizim biraz gözünü acin sunu ya. gelelim handana, handan karekteri cok zavalli bir karekter, hic isi gücü yok habire kemalle, baharla ugrasiyor, salak sey kendini sevmiyeyen bir insanin pesinden kosuyor, beni sevmeyen bir insan kilimi kipirdatmam. zavalli. zenginsin bunlarla ne isin olur, git baska birini bulursun elbet.

 4. derya 31 Ocak 2012 at 19:04 #

  bahar zor durumda kaliyormus, gülerim ben buna, kizim sevinsene ne güzel evleniyorsun, catlat su handani. sevdigin adamla evleniyorsun. sevin iste. ya bu nasil bir kiz ya. pes.

 5. buse 05 Şubat 2012 at 11:35 #

  eylül ferideyle kardeş olduğunu öğrendiği zaman ancak gerçeği anlatıcak feride ve cüneyt barışacak nefret ediyorum senden eylül sen kötüsün kardeşin iyi zaten eylül ve feride nasıl kardeş anlamadım

Yorum Ekle