Anasayfa

Beni Affet 74.Bölüm Özeti (26 Ocak 2012 Perşembe / SHOW TV)

Photobucket

 

74.Bölüm Özeti

Sevgi taburcu olur. Bahar her fırsatta Kemal’i öfkelendirmek, kendinden soğutmak için Berat’tan yardım ister. Kemal ise Bahar’ın tavırlarında şüphelenmeye başlamıştır. Bahar ve annesi Sevgi’nin konuşmalarına şahit olan Kemal, duydukları nedeniyle derinden sarsılır.

Eylül’ün hin oyunuyla, Feride Ateş’i karısından ayırmaya çalışan bayağı bir kadın konumuna düşmüştür. Ateş’in eşi Canan bu kez Kozan’ların evine gider. Canan’ın eve gitmekteki asıl amacı nedir? Eylül’ün Feride’ye oynadığı bu oyun başka kimlere zarar verecektir?

Tunç Ferman’ın Osman’a aldığı tavrı fırsat bilerek ortalığı biraz daha karıştırmak için Osman Kozan’ın vasiyetnamesinden söz eder. Yıldız ve Ferman, Osman’ın bütün varlığını Cüneyt’e bıraktığını öğrenince neler olacaktır?

Beni Affet 74.Bölüm Fragmanı için tıklayın..

Beni Affet 75.Bölüm Özeti için tıklayın…

Beni Affet Dizisi Feride (Şeyma Kormaz) Fotoğrafları – 2 için tıklayın..

Şeyma Korkmaz Biyografi (Beni Affet Dizisi Feride) için tıklayın..

Seyreden herkesin kendisinden bir parça bulacağı aile dizisi “Beni Affet”
26 Ocak Perşembe ve hafta içi her gün saat 17.30’da Show Tv’de…

 

, , , , ,

4 Responses to Beni Affet 74.Bölüm Özeti (26 Ocak 2012 Perşembe / SHOW TV)

 1. hatice 26 Ocak 2012 at 02:25 #

  yeter yaaa yeter artık! bukadar sacma bi senaryo olamaz ya! cok sıktı artık! yani cok severek ızlıyordum tüm bölümlerini kacırmadan netten takip edıyorum ama yeter artık feridenin suçsuzlugu ortaya cıksın ve eylülun de yaptıkları ortaya cıksın ve cuneytle askları yenıden baslasın! ve cuneyt ferıdeyı sevmekten hıvbızaman vazgecmesın! ayrıca ferıdeye yapılanlar gercekten cok agır! o zühre karısıda artık sussun! bıraz daha hızlansın artık ve olaylar dahada farklı gelişsın!

  • zehra 26 Ocak 2012 at 09:47 #

   ewt yaa artık çook saçmalamalaya başladı ya bu dizi. eylül den o kadarrrrr gıcıkk alıyorum kii nefret ediyorumm ondann cananın da ortaya çıkması çook kötü oldu yaa 🙁

 2. göksu 26 Ocak 2012 at 20:58 #

  eylül canan ve osman amcadan nefret ediyorum

Trackbacks/Pingbacks

 1. Beni Affet 73.Bölüm Özeti (25 Ocak 2012 Çarşamba / SHOW TV) - 21 Nisan 2012

  […] Beni Affet 74.Bölüm özeti de çıktı!!! özet için tıklayın… […]

Yorum Ekle