Anasayfa

Beni Affet 714.Bölüm Özeti (23 Şubat 2015 Pazartesi / Star Tv)

Beni Affet Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Beni Affet ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

 

Beni Affet 714.Bölüm Özeti

Kemal’in sürprizi karşısında Bahar şok oluyor!

Kemal karısına anlamlı bir sürpriz yapmak ister. Ancak Kemal’in sürprizi karşısında neye uğradığını şaşıran Bahar, kendisini bir anda geçmişin karanlık koridorlarında bulur. Bahar büyük bir şok yaşarken, Kemal ise Bahar’a ne olduğunu anlamaya çalışır.

Leyla, Sait’in tehditleri nedeniyle çok sevdiği kocasını kendinden soğutma çabalarına devam eder.

Feride Cüneyt’in kendisinden habersiz yaptıklarından dolayı çok üzgündür. Osman ve Zühre bu konuda kendilerini suçlayarak Feride’yi ziyarete gelirler. Ancak Feride’yi Cüneyt’in suçsuz olduğuna inandırmak o kadar kolay değildir. Hastalanan Cüneyt ise yanında yine Melis’i bular ve ona tepki gösterir.

Deniz Evin (Umut) Biyografisi için tıklayın…

Özgün Çoban (Tunç) Biyografisi için tıklayın…

Mert Altınışık (Kemal) Biyografisi için tıklayın…

Gamze İğdiroğlu (Eylül) Biyografisi için tıklayın…

Gaye Turgut (Bahar) Biyografisi için tıklayın…

Proje Tasarım: Nilgün Sağyaşar

Yapımcı: Nilgün Sağyaşar

Uygulayıcı Yapımcı: Mehmet Erişdi

Yönetmenler : Gürsel Ateş, Mihriban Şahin, Bergüzar Demiroğlu.

Öykü Ve Senaryo: Vural Balıkçı, Baran Yıldırım, Ayşem Özge, Yoldaş, Merve Ateşoğlu.

Genel Koordinatörler: Gülsen U.Erişdi, Altan Yücel.

Oyuncular: Şeyma Korkmaz (Feride), Murat Danacı (Cüneyt), Gaye Turgut Evin (Bahar), Mert Altınışık (Kemal), Nusret Şenay (Osman), Ulviye Karaca (Zühre), Zeynep Yasa (Yıldız), Ötüken Hürmüzlü (Ferman), Gamze İğdiroğlu Başarır (Eylül), Özgün Çoban (Tunç), Deniz Evin (Umut), Ceren Y.Karakoç (Kader), İlkay Kayku Atalay (Sevgi), Zeynep Aytek Metin (Nazire), Cüneyt Mete (Cesur), Kerem Poyraz Kayaalp (Berat), Yağmur Özbasmacı Mermer (İnci), Hasan Çağdaş Kılıç (Sait).

Beni Affet yeni bölümleriyle haftaiçi hergün Star Tv’de.

, , , , , , , , , , ,

One Response to Beni Affet 714.Bölüm Özeti (23 Şubat 2015 Pazartesi / Star Tv)

  1. Yusuf 20 Şubat 2015 at 22:29 #

    Sayın senerist bu dizde kadınları küçük düşürüyorsunuz ne yani millet sizden zinam istiyorda siz hala leylayı evli oldugu halde zina yapdırmak istiyonuz yıldız zina yapdı bahar zozlada olsa berat ile yapdı kader sapık saitle yapdı eylüle gelince o zaten tunçla her zaman yopıyor Türkü örf vaadetleri böylemi nalan gelince o kadın tüm analıklara hakaret ediyo kusur bakman her analık nalan şeytangibi deyil demeki sizde güzle huzurlu bir şey yokdur onun için ilada zina yapsınlar diyon devam bu kadar günahı niye işliyonuz yuva yıkmak zina yapmakdan başka hiç bir şey yok bıravo size

Yorum Ekle