Anasayfa

Beni Affet 709.Bölüm Özeti (16 Şubat 2015 Pazartesi / Star Tv)

Beni Affet Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Beni Affet ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

 

Beni Affet 709.Bölüm Özeti

Cüneyt, Ferman’la birlikte hareket ediyor!

Herkesin içinde Nalan’ın arkalarından çevirdiği oyunları açık etmek isteyen Cüneyt, Ferman’la birlikte hareket eder. Ferman Nalan’a suçlamalarda bulunurken, Cüneyt dengeleyici rol oynar. Aziz ise karısından açıklama bekler.

Öte yandan Tunç Eylül’e sevgili olduklarını ailelerine açıklamaları gerektiğini söyler.

Bahar’dan oğlunu almak için yıllar sonra geri dönen Kardelen, bir konuda ondan yardım ister. Bahar, Kardelen’in neyin peşinde olduğundan habersiz ona yardım elini uzatır. Kemal ise iş görüşmesinden cevap bekler.

Leyla Umut’u kendinden soğutmaya çalışırken, Sait durumdan oldukça memnundur.

Deniz Evin (Umut) Biyografisi için tıklayın…

Özgün Çoban (Tunç) Biyografisi için tıklayın…

Mert Altınışık (Kemal) Biyografisi için tıklayın…

Gamze İğdiroğlu (Eylül) Biyografisi için tıklayın…

Gaye Turgut (Bahar) Biyografisi için tıklayın…

Proje Tasarım: Nilgün Sağyaşar

Yapımcı: Nilgün Sağyaşar

Uygulayıcı Yapımcı: Mehmet Erişdi

Yönetmenler : Gürsel Ateş, Mihriban Şahin, Bergüzar Demiroğlu.

Öykü Ve Senaryo: Vural Balıkçı, Baran Yıldırım, Ayşem Özge, Yoldaş, Merve Ateşoğlu.

Genel Koordinatörler: Gülsen U.Erişdi, Altan Yücel.

Oyuncular: Şeyma Korkmaz (Feride), Murat Danacı (Cüneyt), Gaye Turgut Evin (Bahar), Mert Altınışık (Kemal), Nusret Şenay (Osman), Ulviye Karaca (Zühre), Zeynep Yasa (Yıldız), Ötüken Hürmüzlü (Ferman), Gamze İğdiroğlu Başarır (Eylül), Özgün Çoban (Tunç), Deniz Evin (Umut), Ceren Y.Karakoç (Kader), İlkay Kayku Atalay (Sevgi), Zeynep Aytek Metin (Nazire), Cüneyt Mete (Cesur), Kerem Poyraz Kayaalp (Berat), Yağmur Özbasmacı Mermer (İnci), Hasan Çağdaş Kılıç (Sait).

Beni Affet yeni bölümleriyle haftaiçi hergün Star Tv’de.

, , , , , , , , , , ,

2 Responses to Beni Affet 709.Bölüm Özeti (16 Şubat 2015 Pazartesi / Star Tv)

  1. Yusuf 14 Şubat 2015 at 12:01 #

    Sayın yapımcı size önerim cüneyitle ferideyi öldürün saitle leylayı başrolde oynatın sait leylayıda alsın hem manyak kaderi hemde salak leylay idaretsin çünkü zina yapmak bu dizde serbest yalan söylemek serbes ayleler izlemsin diyonuz ayıp deyilmki diyerlerinin ekmeginen oynanıyo yani sait illede zina yapsın diye sizden istekmi var da bu kadar israr ediyonuz ayıp leyla yatıp yatmdın söylüyo polis yok kalba leyla nerde yaşıyo ugandadamı hiç heycanı kalmadı dizinin bahara gelince bu kadar saflık olmaz aylece izliyorduk ama böyle kötü örnekler olunca izlemyeceyi ayıp haya utanmalık yalancılık hepisi var

  2. Yusuf 15 Şubat 2015 at 11:48 #

    Tarsusda özgecan öldüren sapık kesin saiti izlemişsir çünkü saitde aynıs işde yapdıgınız örnek böyle diziler olursa dah çok böyle sapıklar çıkar bazaen diziler gerçekten çok kötü senryılar var mesela yılanarın öcündeki kamuran sapıgı gibi işte bunlar iyideyil bu olaydan sonra be dikata alıp bu sait sapıklıgına son verceginize inanıyom

Yorum Ekle