Anasayfa

Beni Affet 705.Bölüm Özeti (10 Şubat 2015 Salı / Star Tv)

Beni Affet Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Beni Affet ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

 

Beni Affet 705.Bölüm Özeti

Cüneyt’in eline Nalan’ın yaptıklarını ortaya çıkartacak bir fırsat geçiyor.

Cüneyt, Feride’yle olan mutlu evliliklerini bozmak isteyen Nalan’ın, bu hedefine ulaşmak için Melis’i getirdiğinden şüphelenir. Nalan’ın yaptıklarını bir an önce ortaya çıkarmak isteyen Cüneyt’in eline iyi bir fırsat geçer. Cüneyt ve Melis’in eskiden sevgili olduğunu öğrenen Aziz ise bu konuda Osman’ı suçlar.

Yaşadıklarından sonra normal hayatına geri dönmeye çalışan Bahar, Kemal ve oğulları Yusuf’la keyifli zamanlar geçirirken, geçmişten tanıdık bir yüz çıkagelir. Küçük Yusuf’tan gözlerini ayırmayan bu tekinsiz ismin yıllar sonra geri dönmesinin bir sebebi vardır.

Öte yandan Leyla’yı avuçlarının içine alan Sait, ona istediklerini yaptırmaya çalışır.

Deniz Evin (Umut) Biyografisi için tıklayın…

Özgün Çoban (Tunç) Biyografisi için tıklayın…

Mert Altınışık (Kemal) Biyografisi için tıklayın…

Gamze İğdiroğlu (Eylül) Biyografisi için tıklayın…

Gaye Turgut (Bahar) Biyografisi için tıklayın…

Proje Tasarım: Nilgün Sağyaşar

Yapımcı: Nilgün Sağyaşar

Uygulayıcı Yapımcı: Mehmet Erişdi

Yönetmenler : Gürsel Ateş, Mihriban Şahin, Bergüzar Demiroğlu.

Öykü Ve Senaryo: Vural Balıkçı, Baran Yıldırım, Ayşem Özge, Yoldaş, Merve Ateşoğlu.

Genel Koordinatörler: Gülsen U.Erişdi, Altan Yücel.

Oyuncular: Şeyma Korkmaz (Feride), Murat Danacı (Cüneyt), Gaye Turgut Evin (Bahar), Mert Altınışık (Kemal), Nusret Şenay (Osman), Ulviye Karaca (Zühre), Zeynep Yasa (Yıldız), Ötüken Hürmüzlü (Ferman), Gamze İğdiroğlu Başarır (Eylül), Özgün Çoban (Tunç), Deniz Evin (Umut), Ceren Y.Karakoç (Kader), İlkay Kayku Atalay (Sevgi), Zeynep Aytek Metin (Nazire), Cüneyt Mete (Cesur), Kerem Poyraz Kayaalp (Berat), Yağmur Özbasmacı Mermer (İnci), Hasan Çağdaş Kılıç (Sait).

Beni Affet yeni bölümleriyle haftaiçi hergün Star Tv’de.

, , , , , , , , , , ,

One Response to Beni Affet 705.Bölüm Özeti (10 Şubat 2015 Salı / Star Tv)

  1. Yusuf 10 Şubat 2015 at 01:20 #

    Sait bu kadar namusuzluk olmaz hem kız kardeşile beraber ol utanmada sonrada hanımına iste seninki kurşunluk namus nedir bilirmisin çok çirkin edepsislik hayasızlık çok kötü bir örnek millet sizden böyle sapıklıkmı istiyo ayıp leylada söylemesi lazım bu kadar yalan saklanmaz böyle zaten evlilikde olmaz lütfen bu sait pisligin bu dizden çıkarı eyer ayle dizisise nalanı yalanlarıda ortıya çıksın bu kadar çirkeflik olmaz saiti bence RETÜKTE izliyo kaliba çok çirkin illede haya

Yorum Ekle