Anasayfa

Beni Affet 678.Bölüm Özeti (2 Ocak 2015 Cuma / Star Tv)

Beni Affet Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Beni Affet ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

 

Beni Affet 678.Bölüm Özeti

Bahar, Cesur’a ulaşmaya çalışıyor.

Feride ve Cüneyt, yeni yılın ilk gününe birlikte uyanırlar. Kötü günleri geride bırakarak karısıyla mutlu olmak için çabalayan Cüneyt, Feride’yi kaçıranların suç ortağı Ertaş’ı, şüphelilerden biri olan babası Osman’la yüzleştirmek ister. Ailesiyle aynı çatı altında olmanın mutluluğunu yaşayan Eylül ise Feride’nin huzurunu bozmak istemez.

Cesur ve İnci’nin işbirliği içinde olduğundan şüphelenen Bahar, Cesur’a ulaşmaya çalışır. Bahar, Cesur’un İnci’yle birlikte kaldığı evi buluyor. Ailesini ziyaret eden Kemal ise babasından bilmediği bazı gerçekleri öğrenir. Kader Sait için evden kaçarken, Umut ise Sait’e cezasını vermekte kararlıdır.

Deniz Evin (Umut) Biyografisi için tıklayın…

Özgün Çoban (Tunç) Biyografisi için tıklayın…

Mert Altınışık (Kemal) Biyografisi için tıklayın…

Gamze İğdiroğlu (Eylül) Biyografisi için tıklayın…

Gaye Turgut (Bahar) Biyografisi için tıklayın…

Proje Tasarım: Nilgün Sağyaşar

Yapımcı: Nilgün Sağyaşar

Uygulayıcı Yapımcı: Mehmet Erişdi

Yönetmenler : Gürsel Ateş, Mihriban Şahin, Bergüzar Demiroğlu.

Öykü Ve Senaryo: Vural Balıkçı, Baran Yıldırım, Ayşem Özge, Yoldaş, Merve Ateşoğlu.

Genel Koordinatörler: Gülsen U.Erişdi, Altan Yücel.

Oyuncular: Şeyma Korkmaz (Feride), Murat Danacı (Cüneyt), Gaye Turgut Evin (Bahar), Mert Altınışık (Kemal), Nusret Şenay (Osman), Ulviye Karaca (Zühre), Zeynep Yasa (Yıldız), Ötüken Hürmüzlü (Ferman), Gamze İğdiroğlu Başarır (Eylül), Özgün Çoban (Tunç), Deniz Evin (Umut), Ceren Y.Karakoç (Kader), İlkay Kayku Atalay (Sevgi), Zeynep Aytek Metin (Nazire), Cüneyt Mete (Cesur), Kerem Poyraz Kayaalp (Berat), Yağmur Özbasmacı Mermer (İnci), Hasan Çağdaş Kılıç (Sait).

Beni Affet yeni bölümleriyle haftaiçi hergün Star Tv’de.

, , , , , , , , , , ,

No comments yet.

Yorum Ekle