Anasayfa

Beni Affet 677.Bölüm Özeti (31 Aralık 2014 Çarşamba / Star Tv)

Beni Affet Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Beni Affet ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

 

Beni Affet 677.Bölüm Özeti

Eylül büyük bir sürpiz yaşıyor!

Yeni yıl telaşı her yanı sarmış, hazırlıklar heyecanla devam ederken, Cüneyt ve Feride baş başa vakit geçirmenin keyfini yaşar. Cüneyt’in peşinde olduğunu öğrenen Nalan’ın paçaları tutuşur.

Yılbaşı günü büyük bir sürpriz yaşayan Eylül hapishaneden çıkar. Öte yandan Zühre’nin gözlerinden içeri bir damla ışık girer.

Bahar ve Kemal sorunlarını geride bırakarak mutlu günlerine geri dönerken, İnci’nin gölgesi yine üzerlerindedir. Kemal yeni yılı karşılamak için güzel bir kutlama ayarlar. Tüm aile yeni yıla umut ve sevinçle girerken, Leyla’ya ulaşmak için Kader’i kullanan Sait, kendini göstermekten geri kalmaz.

Deniz Evin (Umut) Biyografisi için tıklayın…

Özgün Çoban (Tunç) Biyografisi için tıklayın…

Mert Altınışık (Kemal) Biyografisi için tıklayın…

Gamze İğdiroğlu (Eylül) Biyografisi için tıklayın…

Gaye Turgut (Bahar) Biyografisi için tıklayın…

Proje Tasarım: Nilgün Sağyaşar

Yapımcı: Nilgün Sağyaşar

Uygulayıcı Yapımcı: Mehmet Erişdi

Yönetmenler : Gürsel Ateş, Mihriban Şahin, Bergüzar Demiroğlu.

Öykü Ve Senaryo: Vural Balıkçı, Baran Yıldırım, Ayşem Özge, Yoldaş, Merve Ateşoğlu.

Genel Koordinatörler: Gülsen U.Erişdi, Altan Yücel.

Oyuncular: Şeyma Korkmaz (Feride), Murat Danacı (Cüneyt), Gaye Turgut Evin (Bahar), Mert Altınışık (Kemal), Nusret Şenay (Osman), Ulviye Karaca (Zühre), Zeynep Yasa (Yıldız), Ötüken Hürmüzlü (Ferman), Gamze İğdiroğlu Başarır (Eylül), Özgün Çoban (Tunç), Deniz Evin (Umut), Ceren Y.Karakoç (Kader), İlkay Kayku Atalay (Sevgi), Zeynep Aytek Metin (Nazire), Cüneyt Mete (Cesur), Kerem Poyraz Kayaalp (Berat), Yağmur Özbasmacı Mermer (İnci), Hasan Çağdaş Kılıç (Sait).

Beni Affet yeni bölümleriyle haftaiçi hergün Star Tv’de.

, , , , , , , , , , ,

No comments yet.

Yorum Ekle