Anasayfa

Beni Affet 675.Bölüm Özeti (29 Aralık 2014 Pazartesi / Star Tv)

Beni Affet Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Beni Affet ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

 

Beni Affet 675.Bölüm Özeti

Kemal karısı Bahar’dan vazgeçmemekte kararlı.

İnci’nin, Bahar ve Kemal aşkının ortasına attığı bomba patlamaya hazır bekler. Kemal’in kendisine ihanet ettiğini sanan Bahar, Kemal’in sözlerine inanmaz. Aslı olarak tanıdığı kişinin Bahar’ın hapishane arkadaşı İnci olduğunu öğrenen Kemal, bağlantıları kurmaya çalışır. Kemal karısı Bahar’dan vazgeçmemekte kararlıdır.

Cüneyt’in aklında Nalan’la ilgili soru işaretleri vardır. Feride’nin kapatıldığı yerde bulduğu ipucu Nalan’ı işaret eder. Cüneyt bu konudaki şüphelerini gidermek için hamlelerde bulunurken, Feride ve Eylül’den kurtulmayı başaramayan Nalan, kocasını kızları hakkında dolduruşa getirmeye çalışır.

Deniz Evin (Umut) Biyografisi için tıklayın…

Özgün Çoban (Tunç) Biyografisi için tıklayın…

Mert Altınışık (Kemal) Biyografisi için tıklayın…

Gamze İğdiroğlu (Eylül) Biyografisi için tıklayın…

Gaye Turgut (Bahar) Biyografisi için tıklayın…

Proje Tasarım: Nilgün Sağyaşar

Yapımcı: Nilgün Sağyaşar

Uygulayıcı Yapımcı: Mehmet Erişdi

Yönetmenler : Gürsel Ateş, Mihriban Şahin, Bergüzar Demiroğlu.

Öykü Ve Senaryo: Vural Balıkçı, Baran Yıldırım, Ayşem Özge, Yoldaş, Merve Ateşoğlu.

Genel Koordinatörler: Gülsen U.Erişdi, Altan Yücel.

Oyuncular: Şeyma Korkmaz (Feride), Murat Danacı (Cüneyt), Gaye Turgut Evin (Bahar), Mert Altınışık (Kemal), Nusret Şenay (Osman), Ulviye Karaca (Zühre), Zeynep Yasa (Yıldız), Ötüken Hürmüzlü (Ferman), Gamze İğdiroğlu Başarır (Eylül), Özgün Çoban (Tunç), Deniz Evin (Umut), Ceren Y.Karakoç (Kader), İlkay Kayku Atalay (Sevgi), Zeynep Aytek Metin (Nazire), Cüneyt Mete (Cesur), Kerem Poyraz Kayaalp (Berat), Yağmur Özbasmacı Mermer (İnci), Hasan Çağdaş Kılıç (Sait).

Beni Affet yeni bölümleriyle haftaiçi hergün Star Tv’de.

, , , , , , , , , , ,

One Response to Beni Affet 675.Bölüm Özeti (29 Aralık 2014 Pazartesi / Star Tv)

  1. yusuf 26 Aralık 2014 at 23:36 #

    cesue tam bir pezevklik yapiyo incide bir yilan böyle olmaz cok ayip türkü ayle yapisin yakismiyo yalan dolan zina sahtekerlik her türli kötülük var na yani türkü mileti böyle seylermi istiyo ayip güzelik diye hic bir sey yokmu evli insanin yuvasini yikmak tanidigi arkadasinin yuvasin yikmak cokmu dogru kemaldada cok suc var eylül ve ferdeni babalari ile bulusmasi cok güzelidi inci kemala carpanin kendisi oldugun cesurunda kemali vurmuya calistigin hatirlasin kemal yeter bu kadar sacmalik

Yorum Ekle