Anasayfa

Beni Affet 671.Bölüm Özeti (23 Aralık 2014 Salı / Star Tv)

Beni Affet Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Beni Affet ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

 

Beni Affet 671.Bölüm Özeti

Feride, üvey kardeşi olduğunu öğreniyor.

Babası Aziz’in evinde kalan Feride, korkudan dışarı adımını atamaz durumdadır. Aziz’in Cüneyt’le konuşmasına kulak misafiri olan Feride, üvey bir kardeşleri olduğunu öğrenir.

Cüneyt yaşadığı bu zor günlerde karısının yanında olmak isterken, kocası Aziz’in yıllar sonra ortaya çıkan kızlarından kurtulmaya çalışan Nalan’ın hedefinde bu sefer Eylül vardır.

Kocasının, kim olduğunu bilmediği bir kadınla kendisini aldattığını sanan Bahar perişan haldedir. Bahar’a bu kötülüğü asla yapmayacak olan Kemal ise karısına kendini bir türlü inandıramaz. Kemal olanlara bir son vermek için Cesur’la konuşmaya giderken peşinde öfkeli bir isim vardır.

Deniz Evin (Umut) Biyografisi için tıklayın…

Özgün Çoban (Tunç) Biyografisi için tıklayın…

Mert Altınışık (Kemal) Biyografisi için tıklayın…

Gamze İğdiroğlu (Eylül) Biyografisi için tıklayın…

Gaye Turgut (Bahar) Biyografisi için tıklayın…

Proje Tasarım: Nilgün Sağyaşar

Yapımcı: Nilgün Sağyaşar

Uygulayıcı Yapımcı: Mehmet Erişdi

Yönetmenler : Gürsel Ateş, Mihriban Şahin, Bergüzar Demiroğlu.

Öykü Ve Senaryo: Vural Balıkçı, Baran Yıldırım, Ayşem Özge, Yoldaş, Merve Ateşoğlu.

Genel Koordinatörler: Gülsen U.Erişdi, Altan Yücel.

Oyuncular: Şeyma Korkmaz (Feride), Murat Danacı (Cüneyt), Gaye Turgut Evin (Bahar), Mert Altınışık (Kemal), Nusret Şenay (Osman), Ulviye Karaca (Zühre), Zeynep Yasa (Yıldız), Ötüken Hürmüzlü (Ferman), Gamze İğdiroğlu Başarır (Eylül), Özgün Çoban (Tunç), Deniz Evin (Umut), Ceren Y.Karakoç (Kader), İlkay Kayku Atalay (Sevgi), Zeynep Aytek Metin (Nazire), Cüneyt Mete (Cesur), Kerem Poyraz Kayaalp (Berat), Yağmur Özbasmacı Mermer (İnci), Hasan Çağdaş Kılıç (Sait).

Beni Affet yeni bölümleriyle haftaiçi hergün Star Tv’de.

, , , , , , , , , , ,

No comments yet.

Yorum Ekle