Anasayfa

Beni Affet 670.Bölüm Özeti (22 Aralık 2014 Pazartesi / Star Tv)

Beni Affet Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Beni Affet ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

 

Beni Affet 670.Bölüm Özeti

Kocasını otel odasında bir kadınla görerek dünyası başına yıkılan Bahar, Kemal’in kendisini aldattığını düşünür. İnci’yle yaşadıklarından pişmanlık duyan Kemal, Bahar’a her şeyi açıklamak ister. Bahar ve Kemal’in mutluluğuna büyük bir darbe indiren İnci ve Cesur ise olacakları beklemeye koyulurlar.

Cüneyt, Feride’nin kaçırılarak ölüme terk edilmesinin ardındaki gerçekleri çözmek ister. Yaşadıklarından sonra büyük bir korku duymaya başlayan Feride, evden çıkamaz haldedir.

Kocası Aziz’in kızları olduğundan habersiz gibi davranan Nalan, Aziz’le tartışır. Ancak yıllar sonra kızlarını bulan Aziz, onları bırakmak istemez.

Deniz Evin (Umut) Biyografisi için tıklayın…

Özgün Çoban (Tunç) Biyografisi için tıklayın…

Mert Altınışık (Kemal) Biyografisi için tıklayın…

Gamze İğdiroğlu (Eylül) Biyografisi için tıklayın…

Gaye Turgut (Bahar) Biyografisi için tıklayın…

Proje Tasarım: Nilgün Sağyaşar

Yapımcı: Nilgün Sağyaşar

Uygulayıcı Yapımcı: Mehmet Erişdi

Yönetmenler : Gürsel Ateş, Mihriban Şahin, Bergüzar Demiroğlu.

Öykü Ve Senaryo: Vural Balıkçı, Baran Yıldırım, Ayşem Özge, Yoldaş, Merve Ateşoğlu.

Genel Koordinatörler: Gülsen U.Erişdi, Altan Yücel.

Oyuncular: Şeyma Korkmaz (Feride), Murat Danacı (Cüneyt), Gaye Turgut Evin (Bahar), Mert Altınışık (Kemal), Nusret Şenay (Osman), Ulviye Karaca (Zühre), Zeynep Yasa (Yıldız), Ötüken Hürmüzlü (Ferman), Gamze İğdiroğlu Başarır (Eylül), Özgün Çoban (Tunç), Deniz Evin (Umut), Ceren Y.Karakoç (Kader), İlkay Kayku Atalay (Sevgi), Zeynep Aytek Metin (Nazire), Cüneyt Mete (Cesur), Kerem Poyraz Kayaalp (Berat), Yağmur Özbasmacı Mermer (İnci), Hasan Çağdaş Kılıç (Sait).

Beni Affet yeni bölümleriyle haftaiçi hergün Star Tv’de.

, , , , , , , , , , ,

2 Responses to Beni Affet 670.Bölüm Özeti (22 Aralık 2014 Pazartesi / Star Tv)

  1. Yusuf 20 Aralık 2014 at 15:03 #

    Sayın yönetmenim dizi türkü ayle yapısından çok uzaklaşıyor bir kız nasıl olurda adınbile dogru düzgün bilmedigi kişiye hiç zorluk çıkrmdan kendini teslim eder örnegin cesur kendi kız kardeşini pazarlıyor inci en samimi arkadaşı bahrın kocasına göz dikiyo hiçmi utanma haya edep yok kemal aklınıda namusunda insanlıgında kayıp etmiş utanmada kendisin deligini seven karısın yalan söylüyor yazıklar olsun böyle insanlar bahar bunun ikisinde vursa çok haklı edepten uzak kişiler kaderin başında o soşuk leyla yaktı öncden dogruyu söylesidi böyle olmazdı hamile kalmış gayet normal zina yapmışlar gayet normal bu diziye ayleler ve çocuklarda izliyo lütfen yeter bu kadar edepsizlik bazan ben aylemle izlerken utanıyom bana göre kız dedigin temiz olur böyle kendini kolayca teslim etmez ayıp

  2. Emine 20 Aralık 2014 at 22:26 #

    Bende diger yorumcu arkadasa katiliyorum… Bu dizi Türk ahlakina hic ama hic uymuyor… Ama maalesef bu sekilde oldugu icin zaten en cok izlenen dizilerden biri… Bu tür yapimlar ile, yavas yavas özümüzden uzaklasiyoruz, bence temel amacta herhalde budur….

Yorum Ekle