Anasayfa

Beni Affet 659.Bölüm Özeti (5 Aralık 2014 Cuma / Star Tv)

Beni Affet Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Beni Affet ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

 

Beni Affet 659.Bölüm Özeti

Feride’ye gelen bir telefon Aziz’in gerçek babaları olduğunu kanıtlıyor.

Aralarındaki sorunları halleden Cüneyt ve Feride, ikinci balaylarını yaşarlar. Feride, Aziz’in gerçek babası olabileceğini Cüneyt’e söyler. Cüneyt Feride’nin anlattıkları karşısında şaşkınlığını gizleyemezken, Feride’ye gelen bir telefon Aziz’in gerçek babaları olduğunu kanıtlayacaktır.

Kim olduğunu hatırlayarak ailesine yeniden kavuşan Kemal, karısı Bahar’dan ayrı geçirdiği günlerin acısını çıkarır. Ancak İnci’yle yaşadıklarından dolayı vicdan azabı çeken Kemal, bu durumdan oldukça rahatsızdır. İnci ise Kemal’e sürpriz yapmak ister. Sait’in Kader’i istemeye gelmesiyle öfkeden gözü dönen Umut, Sait’e saldırır.

Hazal Filiz Küçükköse (Leyla) Fotoğrafları için tıklayın…

Deniz Evin (Umut) Biyografisi için tıklayın…

Hazal Filiz Küçükköse (Leyla) Biyografisi için tıklayın…

Özgün Çoban (Tunç) Biyografisi için tıklayın…

Mert Altınışık (Kemal) Biyografisi için tıklayın…

Gamze İğdiroğlu (Eylül) Biyografisi için tıklayın…

Gaye Turgut (Bahar) Biyografisi için tıklayın…

Proje Tasarım: Nilgün Sağyaşar

Yapımcı: Nilgün Sağyaşar

Uygulayıcı Yapımcı: Mehmet Erişdi

Yönetmenler : Gürsel Ateş, Mihriban Şahin, Bergüzar Demiroğlu.

Öykü Ve Senaryo: Vural Balıkçı, Baran Yıldırım, Ayşem Özge, Yoldaş, Merve Ateşoğlu.

Genel Koordinatörler: Gülsen U.Erişdi, Altan Yücel.

Oyuncular: Şeyma Korkmaz (Feride), Murat Danacı (Cüneyt), Gaye Turgut Evin (Bahar), Mert Altınışık (Kemal), Nusret Şenay (Osman), Ulviye Karaca (Zühre), Zeynep Yasa (Yıldız), Ötüken Hürmüzlü (Ferman), Gamze İğdiroğlu Başarır (Eylül), Özgün Çoban (Tunç), Deniz Evin (Umut), Ceren Y.Karakoç (Kader), İlkay Kayku Atalay (Sevgi), Zeynep Aytek Metin (Nazire), Cüneyt Mete (Cesur), Kerem Poyraz Kayaalp (Berat), Yağmur Özbasmacı Mermer (İnci), Hasan Çağdaş Kılıç (Sait).

Beni Affet yeni bölümleriyle haftaiçi hergün Star Tv’de.

, , , , , , , , , , ,

One Response to Beni Affet 659.Bölüm Özeti (5 Aralık 2014 Cuma / Star Tv)

  1. Yusuf 04 Aralık 2014 at 20:04 #

    Ev güya sucu geliyo hepisi oturma odasına oturuy hiç inandırcı deyil leylada çok salak başka bir yere gayıt edebilirdi oma onda o düşünce yok kaderde çok kötü bir örnek bir kız böyle kendin kolaca teslim etmemeli o kadarda deyeri olur sait çok ayıp böyle bir rol kimse kabul etmez çünkü çok onursuz ve namusla alaksı yok lütfen bu diziyi aylelerde izliyo biraz dikkat edilmeli yalan dolan çok oluyo saygılar

Yorum Ekle