Anasayfa

Beni Affet 540.Bölüm Özeti (14 Nisan 2014 Pazartesi / Star Tv)

Beni Affet Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Beni Affet ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

 

Beni Affet 540.Bölüm Özeti

Şahin’in geri gelmeyeceğinden şüphelenen Kemal, bu düşüncesini karısıyla paylaşır. Bahar ve Kader, kocasının dönmesini bekleyerek yıldönümü heyecanı yaşayan Sevgi’yi oyalamaya çalışırken, Cesur ve İnci ise Şahin ve Şebnem’in arkasından araştırmaya girişir. Kendini Sait’in karşısında bulan Leyla’nın Sait’e söylemek zorunda kalacağı bahane nedir?

Eylül’ün bebeği için DNA testi yaptırdığını öğrenen Cüneyt, sonucu Eylül’den önce öğrenmek ister. Cüneyt için artık Eylül’den boşanmanın yolu açılacak mıdır? Boş durmayan Eylül ise Zühre’yi oğluna karşı dolduruşa getirir. Ancak Zühre Cüneyt’ten duyduklarıyla şaşkına döner.

Hazal Filiz Küçükköse (Leyla) Fotoğrafları için tıklayın…

Deniz Evin (Umut) Biyografisi için tıklayın…

Hazal Filiz Küçükköse (Leyla) Biyografisi için tıklayın…

Özgün Çoban (Tunç) Biyografisi için tıklayın…

Mert Altınışık (Kemal) Biyografisi için tıklayın…

Gamze İğdiroğlu (Eylül) Biyografisi için tıklayın…

Gaye Turgut (Bahar) Biyografisi için tıklayın…

Beni Affet yeni bölümleriyle haftaiçi hergün Star Tv’de.

, , , , , , , , , , ,

One Response to Beni Affet 540.Bölüm Özeti (14 Nisan 2014 Pazartesi / Star Tv)

  1. sinem 13 Nisan 2014 at 20:58 #

    bence cuneyt bebegin kimin oldugunu ogrenir ye sasirir cunku bebegi deneya sonucu once ogrendiyi icin doktolar tunc u cuney sanir we sonucu soyler cuneyt saskina doner anesine soyler anesi sasirir ye cuneyte inanmas zuhre bu durumu arastirir we sonuca ulasamas

Yorum Ekle