Anasayfa

Beni Affet 506.Bölüm Özeti (25 Şubat 2014 Salı / Star Tv)

Beni Affet Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Beni Affet ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

 

Beni Affet 506.Bölüm Özeti

Kemal ve Bahar’ın arası giderek açılıyor. Bunun sebebi ise Şahin’dir. Saman altından su yürüterek Bahar’ı Kemal’den uzaklaştırmaya çalışmaktadır. Kemal karısı Bahar’dan eve dönmesini isterken, yangına körükle giden Sevgi ise başına gelen küçük bir kazadan Kemal’i sorumlu tutar. Öte yandan Cesur, Şahin’den şüphelenir…

Cüneyt’in Dilek hakkındaki şüpheleri gün geçtikçe artar. Babası Osman’la da bu şüphesini paylaşan Cüneyt, Feride’den büyük bir tepki görür.

Tunç’u kardeşi olarak kabul eden Yıldız, ziyarete gelir. Yıldız’ın sözlerine şaşıran Tunç, onu ablası olarak görecek mi?

Hazal Filiz Küçükköse (Leyla) Fotoğrafları için tıklayın…

Deniz Evin (Umut) Biyografisi için tıklayın…

Hazal Filiz Küçükköse (Leyla) Biyografisi için tıklayın…

Özgün Çoban (Tunç) Biyografisi için tıklayın…

Mert Altınışık (Kemal) Biyografisi için tıklayın…

Gamze İğdiroğlu (Eylül) Biyografisi için tıklayın…

Gaye Turgut (Bahar) Biyografisi için tıklayın…

Beni Affet yeni bölümleriyle haftaiçi hergün Star Tv’de.

, , , , , , , , , , ,

One Response to Beni Affet 506.Bölüm Özeti (25 Şubat 2014 Salı / Star Tv)

  1. yusuf 24 Şubat 2014 at 23:50 #

    Haberlerde görüyoruz kocalar kadaınları öldürüyor bahargibi kadınları öldürüler çünkü kocasın hiç dinlemiyo bu dizide herkes yalan söylüyor dogru söyleyen kim var baharın yeri cezaevi bu kadar salak kadaın hiç bir erkek istemez kemala çok yazıkı bu ne biçim sevgi sevgi saygı iki başlı olur tek taraflı olmaz bahar sevgiden anlmıyan cahilin teki uşuk sümsük duruyo lütfen yeter artık bu kadar kötülük öretmen birazda iyilik olsun

Yorum Ekle