Anasayfa

Beni Affet 491.Bölüm Özeti (4 Şubat 2014 Salı / Star Tv)

Beni Affet Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Beni Affet ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

 

Beni Affet 491.Bölüm Özeti

Zühre ve Eylül, Alper’in ölümüyle ilgili ağız birliği yaparak polise yalan ifade verirler. Bu durumdan şüphelenen Cüneyt, annesinin ağzından o gün yaşananlarla ilgili gerçekleri öğrenmek ister. Köşeye sıkışan Zühre, yaptığını oğluna söyleyecek midir? Öte yandan gizemli bir yabancı Kozan şirketini ziyarete gelir.

Bahar’ın hamileliği Kemal’in ayaklarını yerden kesmiştir. Kemal, karısına büyük bir sürpriz hazırlarken, doğmamış bebeği ile hasta babası arasında kalan Bahar, ne yapacağını şaşırmış haldedir. Sevgi ortadan kaybolan Şahin’i ararken, Şahin karısı Şebnem’in kollarındadır.

Hazal Filiz Küçükköse (Leyla) Fotoğrafları için tıklayın…

Deniz Evin (Umut) Biyografisi için tıklayın…

Hazal Filiz Küçükköse (Leyla) Biyografisi için tıklayın…

Özgün Çoban (Tunç) Biyografisi için tıklayın…

Mert Altınışık (Kemal) Biyografisi için tıklayın…

Gamze İğdiroğlu (Eylül) Biyografisi için tıklayın…

Gaye Turgut (Bahar) Biyografisi için tıklayın…

Beni Affet yeni bölümleriyle haftaiçi hergün Star Tv’de.

, , , , , , , , , , ,

One Response to Beni Affet 491.Bölüm Özeti (4 Şubat 2014 Salı / Star Tv)

  1. semragezgin 04 Şubat 2014 at 11:47 #

    sizce normalmi bir babanin kizini kulanmasi bu nasil is adam baska kadinin kolarinda kiziysa bebegini aldirmak ister baba icin bogle babaya degil bobregimi vermeyi canimi bile vermem acsinlar artik da gorsunlerin babalarin yalanlarini en sonun da onun da gercek yuzu cikar meydana bence bahar bebgini aldirmasin

Yorum Ekle