Anasayfa

Beni Affet 484.Bölüm Özeti (24 Ocak 2014 Cuma / Star Tv)

Beni Affet Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Beni Affet ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

 

Beni Affet 484.Bölüm Özeti

Tunç ve Feride aylar sonra karşı karşıya gelir. İkili arasında yaşananların muhasebesi yapılırken, Tunç, kendisini terk ettiğini düşündüğü Feride’yi affetmemekte kararlıdır.

Gözaltına alınan Eylül’ü çıkartmak için uğraşan Alper ise, şüpheyi Kozanların üzerine çeker. Ancak Alper ve Eylül arasındaki gerginlik giderek tırmanmaktadır.

Babası Şahin’in gizli hayatından bihaber olan Bahar, Kemal’le birlikte tatil hazırlığı içindedir. Bahar, yanlış zamanda yanlış yerde bulunan Şahin’i görecek midir?

Öte yandan bir mahallelinin Leyla’yı istemeye gelmesi üzerine Umut, öfkeden deliye döner.

Hazal Filiz Küçükköse (Leyla) Biyografisi için tıklayın…

Özgün Çoban (Tunç) Biyografisi için tıklayın…

Mert Altınışık (Kemal) Biyografisi için tıklayın…

Gamze İğdiroğlu (Eylül) Biyografisi için tıklayın…

Gaye Turgut (Bahar) Biyografisi için tıklayın…

Beni Affet yeni bölümleriyle haftaiçi hergün Star Tv’de.

, , , , , , , , , , ,

One Response to Beni Affet 484.Bölüm Özeti (24 Ocak 2014 Cuma / Star Tv)

  1. semragezgin 24 Ocak 2014 at 10:13 #

    aman ne tesaduf nasil oluyorsa hep feride buluyor tuncu karsina ilk cikan oooookadin eliyle belayi kendine cekiyor simdi ne olacak cuneyiten vazmi gecek tunc icin bence cok sacma sahinde iyi valahi hem almanyadakini hemde turkiyedekini idare ediyor bu nasil is nezaman cikicak onun gercek yuzu merakla bekliyom artik gorsun ler ailesi babalarin durus biri olmadigini artik ne feride yansin nede bahar gulsun yuzleri ama bahar umutdan sa kemaldaha yakisirdi gercek hayata

Yorum Ekle