Anasayfa

Beni Affet 417.Bölüm Özeti (22 Ekim 2013 Salı / Star Tv)

Beni Affet Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Beni Affet ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

 

Beni Affet 417.Bölüm Özeti

Şahin’in yıllar sonra ailesini bulma nedeninin altında büyük bir sır olduğunu düşünen Kemal Şahin’in doktoru Sinan’ın muayenehanesine girer. Sinan’ın habersizce Bahar’a yaptırdığı test sonucunu gören Kemal şüphelerinde haklı çıkmıştır. Kemal Şahin’in planına bozmakta kararlıdır.

Öte yandan Berat, hakkında çok şey bildiği Şahin’i arayıp kendisini hapisten çıkartmasını ister. Berat Şahin’i ne ile tehdit eder?

Tüm aile özel bir yemek için Kozanlar’ın evinde biraraya gelirler. Osman Kozan oğlu Cüneyt’i kaybetmemek, ailenin huzurunu bozmamak için Feride’nin eve dönüşü karşısında bile sessiz kalır. Ancak Cüneyt tarafından evden atılan Eylül’ün çıkardığı beklenmeyen rezalet büyük aile yemeğine bomba gibi düşer. Cüneyt Eylül’e bir kez daha dersini verecektir.

Öte yandan Feride ve Cüneyt’e destek olan Yıldız, Eylül’ün yeni hedefidir. Eylül Yıldız’ı Feride’ye karşı kışkırtmak için geçmişteki bir sırrı ortaya döker.

Hazal Filiz Küçükköse (Leyla) Biyografisi için tıklayın…

Özgün Çoban (Tunç) Biyografisi için tıklayın…

Mert Altınışık (Kemal) Biyografisi için tıklayın…

Gamze İğdiroğlu (Eylül) Biyografisi için tıklayın…

Gaye Turgut (Bahar) Biyografisi için tıklayın…

Beni Affet yeni bölümleriyle haftaiçi hergün Star Tv’de.

, , , , , , , , , , ,

No comments yet.

Yorum Ekle