Anasayfa

Beni Affet 309.Bölüm Özeti (14 Şubat 2013 Perşembe / Star Tv)

Beni Affet Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Beni Affet ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

 

Beni Affet 309.Bölüm Özeti

Kemal Cüneyt ve Feride’nin engellerle dolu yaşanmamış aşklarını su yüzüne çıkarmak için Sevgililer Günü’nü seçer. Kemal’in sürpriz planıyla bu özel günde bir araya gelen iki aşık neler yaşayacaktır?

Diğer yandan Feride’ye evlenme teklifi etmek için bütün hazırlığını tamamlayan Tunç ikilinin bir arada olduğunu öğrenir. Feride ve Cüneyt’i ayırmakta kararlı olan Tunç ne yapacaktır?

Özgün Çoban (Beni Affet – Tunç) Biyografisi için tıklayın…

Mert Altınışık (Beni Affet – Kemal) Biyografisi için tıklayın…

Gamze İğdiroğlu (Beni Affet – Eylül) Biyografisi için tıklayın…

Gaye Turgut (Beni Affet – Bahar) Biyografisi için tıklayın…

Kemal ve Bahar mahallede yaşadıkları cehennem hayatına aşklarına sarılarak direnmeye çalışırken Sevgililer Günü onlar için sürprizlerle doludur. Kemal’in Bahar’a yapacağı sürpriz hayatlarını nasıl değiştirecektir?

Ailesine kavuşmak için uğraşan Şahin’in diğer yandan umulmadık bir planı ortaya çıkar. Sevgi’nin gönlünü kazanmak için son bir adım atan Şahin amaçlarına ulaşabilecek midir?

Kocası Ferman tarafından ihanete uğrayan Yıldız’ın Sevgililer Günü’nü baş başa geçirmeye karar veren Ferman ve Derya’ya korkunç bir sürprizi vardır.

Beni Affet yeni bölümleriyle haftaiçi hergün Star Tv’de.

, , , , , ,

No comments yet.

Yorum Ekle