22 October 2016

Beni Affet 240.Bölüm Özeti (9 Kasım 2012 Cuma / Star Tv)

Beni Affet Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Beni Affet ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

 

Beni Affet 240.Bölüm Özeti

Feride’yi mutlu etmek için oturduğu evi satın alan Tunç Cüneyt’e bir darbe daha vurmuştur. Diğer yandan Eylül Tunç’un başını belaya sokmak için bir tuzak kurar. Şirket hesabından çekilmiş büyük bir meblağ yüzünden ortalık karışır. Tunç’a bu paranın hesabını soran Osman Kozan’a Feride’nin sert bir cevabı olacaktır.

Murat Danacı (Beni Affet – Cüneyt) Biyografisi için tıklayın..

Beni Affet Dizisi Oyuncularından Yepyeni Fotoğraflar için tıklayın…

Kemal’in gidişiyle bebeğiyle baş bala kalan Bahar diğer yandan hafızasını yitiren Berat’la ilgilenmek zorundadır. Kemal’in yokluğuna alışmaya çalışan Bahar’a gizemli telefonlar gelmeye başlar. Ahizenin diğer ucundaki kimdir?

Coşkun belasından bir türlü kurtulamayan Yıldız’ın yardımına Osman Kozan koşar. Diğer yandan Coşkun Umut’u pis işlerine bulaştırmakta kararlıdır. Umut’la birlikte Yıldız’ın kapısına dayanan Coşkun Yıldız’ı esir alır. Coşkun’un gerçek yüzünü gören Umut ne yapacaktır?

Beni Affet yeni bölümleriyle haftaiçi hergün Star Tv’de.

loading...

Yorumlar

 1. leyla says:

  Nasil yani Kemal diziden ayrildimi simdi bilen varmi?
  Ya ayrilmasin!!!
  Yada nezaman gelecek?

 2. fato$ says:

  TATILE GITMI$tir KEMAL 😀 haklid bunca dert içinde kim çikmazdiki

 3. deniz says:

  yildiz cok yanlis yapiyor basdan beri gerceyi fermana soylemeliydi.Bahar cok yanlis yapti Zuhreye her seyi tam ters soyledi.Gerceyi soylese Zuhre onu da Torununu da korurdu bence,neyse ALLAH TEALA butun sevenleri qovusdursun Bahar la Kemali, Cuneytle Ferideyi de.

Yorumlarınızı Paylaşın

*