Anasayfa

Beni Affet 211.Bölüm Özeti (1 Ekim 2012 Pazartesi / Star Tv)

Beni Affet Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Beni Affet ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

 

Beni Affet 211.Bölüm Özeti

Feride’nin kapatıldığı odada gördükleri manzara karşısında dehşete düşen Cüneyt ve Tunç, Aysel’in ölümünün arkasındaki saklı gerçeği öğrenirler. Feride’yi Aysel’i bulan acı sona kurban etmemekte kararlı olan Cüneyt ne yapacaktır?

Diğer yandan Eylül Vural kapanına kısılmıştır. Vural Eylül’den Kozan şirketlerini derinden sarsacak bir bilgi sızdırmasını ister. Vural’ın isteklerine boyun eğmek zorunda olan Eylül bu isteği yerine getirebilecek midir?

Murat Danacı (Beni Affet – Cüneyt) Biyografisi için tıklayın..

Beni Affet Dizisi Oyuncularından Yepyeni Fotoğraflar için tıklayın…

Osman Kozan şirketinin başına geleceklerden habersiz Ferman’ın Kader’le ilgili itirafları karşısında deliye döner. Yıldız Kader ve Ferman hikayesinin iç yüzünü öğrenecek midir?

Bahar’ın Berat’la dişe diş macerası devam ederken gururu incinen Berat bu kez Bahar ve Kemal’i hiç ummadığı bir yerde yakalar. Olan biteni Berat’tan öğrenip deliye dönen Sevgi Osman Kozan’ın tehditlerinin de etkisiyle bir karar vermek zorunda kalır.

Beni Affet yeni bölümleriyle haftaiçi hergün Star Tv’de.

, , , , ,

One Response to Beni Affet 211.Bölüm Özeti (1 Ekim 2012 Pazartesi / Star Tv)

  1. Aside urgan 17 Kasım 2012 at 18:54 #

    Birin gıtsin

Yorum Ekle