Anasayfa

Beni Affet 210.Bölüm Özeti (28 Eylül 2012 Cuma / Star Tv)

Beni Affet Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Beni Affet ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

 

Beni Affet 210.Bölüm Özeti

Feride’nin Oktay’ı öldürdüğünü zanneden Behlül deliye dönmüştür. Behlül’ün Feride’ye kestiği ceza nedir? Öte yandan Feride’nin tutulduğu evi bulan Cüneyt ve Tunç’u korkunç bir manzara beklemektedir.

Eylül’e ihtiyacı olan parayı Vural verir. Verdiği paranın karşılığını bekleyen Vural, Eylül’e ahlaksız bir teklifte bulunur. Eylül bu teklifi kabul edecek midir?

Murat Danacı (Beni Affet – Cüneyt) Biyografisi için tıklayın..

Beni Affet Dizisi Oyuncularından Yepyeni Fotoğraflar için tıklayın…

Handan Sevgi’nin kızlarını da alıp Ankara’yı terk etmesini gitmesini beklerken Sevgi kızı Kader’in masumiyetini kanıtlamak için elinden geleni yapar. Evliliği ve vicdanı arasında sıkışan Ferman ne yapacaktır?

Bahar kendisini her fırsatta tehdit eden Berat’la dişe diş bir mücadeleye girmiştir. Bahar’ın öfkesini hafife alan Berat yanılmaktadır. Bahar Berat’la girdiği mücadelenin ilk adımını kazanır.

Beni Affet yeni bölümleriyle haftaiçi hergün Star Tv’de.

, , , , ,

One Response to Beni Affet 210.Bölüm Özeti (28 Eylül 2012 Cuma / Star Tv)

  1. derya 27 Eylül 2012 at 23:24 #

    salak bahar neden, berate ben seni asla aldatmadim, cünkü bu bir anlasmali evlilikti, demiyor, benim hep kemaldi, ve kemal kalacaktir,sen bana zorla sahip oldun, basta kabul etmisti anlasmali evligi birden bire neden sacma sapan isler yapdi mantigim almiyor dogrusu, birde bahar kemale anlatsin durumu, eminim kemal bunu anlayacaktir, bahar ne yapsin adam sorla sahip oldu kiza, eminim kemal beratin agzini burnunu kiracaktir bunu ögrendiginde.

Yorum Ekle