Anasayfa

Beni Affet 208.Bölüm Özeti (26 Eylül 2012 Çarşamba / Star Tv)

Beni Affet Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Beni Affet ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

 

Beni Affet 208.Bölüm Özeti

Oktay gözaltından çıkar çıkmaz soluğu Feride’nin yanında alır. Oktay’ın elindeki esir hayatına tahammül edemeyen Feride’nin sonunda sabrı taşar. Oktay’ı bıçaklayan sürpriz isim kimdir? Feride Oktay’dan kurtulabilecek midir?

Kasa soygununu gizlemek için eve hırsız girdiğini iddia eden Eylül suçu Nazire’nin üzerine atar. Çaldığı altınlar sayesinde geçmişindeki büyük sırdan kurtulacağını zanneden Eylül öğrendiği gerçekle yıkılır.

Murat Danacı (Beni Affet – Cüneyt) Biyografisi için tıklayın..

Beni Affet Dizisi Oyuncularından Yepyeni Fotoğraflar için tıklayın…

Berat’la aynı odaya girmek zorunda kalan Bahar beklenmeyen bir çıkışla Berat’ı hayrete düşürür. Berat’ın tehditlerine her daim sessiz kalan Bahar artık başka türlü davranacaktır. Kemal’den aldığı cesaretle Berat’ın karşısına dikilen Bahar hayatını değiştirmek konusunda kararlıdır.

Sevgi, Ferman’la ilgili şüphelerini açıklar. Kader ve Ferman hikâyesinin tek suçlusunun Kader olmadığını anlayan Sevgi, Ferman’dan, kızının adını bu lekeden kurtarmasını ister. Olayı bütün gerçekliğiyle Osman Kozan’a anlatmak zorunda olan Ferman şimdi ne yapacaktır?

Beni Affet yeni bölümleriyle haftaiçi hergün Star Tv’de.

, , , , ,

No comments yet.

Yorum Ekle