Anasayfa

Beni Affet 207.Bölüm Özeti (25 Eylül 2012 Salı / Star Tv)

Beni Affet Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Beni Affet ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

 

Beni Affet 207.Bölüm Özeti

Oktay Feride’yi kaçırdığına dair suçlamaları reddederken sürpriz bir isim Behlül’ü takip ederek, Feride’yi kapattıkları yeri bulur. Bu sürpriz isim Feride’yi kurtarabilecek midir?

Diğer taraftan Eylül geçmişindeki büyük sırrın diyeti olan parayı bulabilmek için her yolu dener. Eylül aradığı parayı sonunda hiç umulmadık biçimde bulacaktır. Eylül’ün yaptığı soygun nelere mal olur?

Murat Danacı (Beni Affet – Cüneyt) Biyografisi için tıklayın..

Beni Affet Dizisi Oyuncularından Yepyeni Fotoğraflar için tıklayın…

Sevgi’nin de Berat’ın tarafına geçmesiyle iyice yalnız kalan Bahar Berat’ın tehditleriyle karşı karşıyadır. Dayanacak gücü kalmayan Bahar Berat’la aynı odaya girmek zorunda kalır. Bahar’ı nasıl bir son beklemektedir?

Kader ve Ferman olayıyla ilgili araştırma yapmaya başlayan Sevgi, Tunç’la konuşmaya gider. Tunç’un Kader ve Ferman hikâyesi ile ilgili anlatıları Sevgi’yi şaşkına çevirir. Sevgi Ferman’la yüzleşmek konusunda kararlıdır.

Beni Affet yeni bölümleriyle haftaiçi hergün Star Tv’de.

, , , , ,

No comments yet.

Yorum Ekle