Anasayfa

Beni Affet 205.Bölüm Özeti (21 Eylül 2012 Cuma / Star Tv)

Beni Affet Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Beni Affet ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

 

Beni Affet 205.Bölüm Özeti

Tunç ve Cüneyt, Aysel’in annesi Suna adına Aysel’e bir mektup yazarlar. Bu mektupla Oktay’a ulaşacaklarını düşünen ikili Feride’ye bir adım daha yaklaşırlar.

Kemal’in boşanmak konusundaki kararlılığı Handan’ı çaresiz bırakır. Sonunda Osman Kozan’a giden Handan Kemal’in Bahar’a gitmemesi için elinden geleni yapar. Osman’ın bu işi kökünden çözecek bir planı vardır.

Murat Danacı (Beni Affet – Cüneyt) Biyografisi için tıklayın..

Şeyma Korkmaz (Beni Affet – Feride) Biyografisi için tıklayın…

Ferman’ın ortadan kayboluşu Yıldız’ı buhrana sürüklerken Kader cephesindeyse her şey kötüye gitmektedir. Ferman’la Kader arasında yaşananlar nedeniyle Kemal ve Yıldız’ın arası açılmıştır. Kemal ablası Yıldız’ın evliliğini kurtaracak bir adım atar.

Sait Eylül’ü Osman Kozan’a bütün gerçekleri anlatmakla tehdit eder. Sait’in istediği parayı bulabilmek için çırpınan Eylül son çare olarak evdeki kasaya başvurur. Eylül Osman Kozan’ın kasasını açtığında neyle karşılaşacaktır?

Beni Affet yeni bölümleriyle haftaiçi hergün Star Tv’de.

, , , , ,

No comments yet.

Yorum Ekle