Anasayfa

Beni Affet 198.Bölüm Özeti (12 Eylül 2012 Çarşamba / Star Tv)

Beni Affet Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Beni Affet ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

 

Beni Affet 198.Bölüm Özeti

Oktay, intihar girişiminde bulunan Feride’yi kurtarmak için uğraşırken Feride’nin kaçırıldığına ikna olan Cüneyt, Tunç’la beraber Oktay’ın peşine düşer. Cüneyt Oktay ve Feride’yle hiç ummadığı bir anda karşılaşır. Feride’nin Cüneyt’e bıraktığı iz nedir?

Kader ve Ferman ilişkisi konusundaki şüphelerini takip eden Yıldız sonunda amacına ulaşır. Kader’i beklerken Yıldız’la karşılaşan Ferman ne yapacaktır? Ferman Yıldız ve Kader üçlüsü sonunda yüzleşir.

Handan’ın Bahar’a saldırdığını öğrenen Kemal Handan’dan Berat’la ilgili bir geçeği öğrenir. Berat ve Kemal arasında büyük bir kavga kopar. Diğer yandan Sevgi’nin Berat’ın Bahar’a zarar verdiğine dair suçlamalarını reddeden Nazire Sevgi’nin söylediklerini haklı çıkaran bir delile ulaşır. Oğlundan şüphelenen Nazire Berat’ın yaptıklarının hesabını soracaktır.

Beni Affet yeni bölümleriyle haftaiçi hergün Star Tv’de.

, , , , ,

No comments yet.

Yorum Ekle