Anasayfa

Beni Affet 194.Bölüm Özeti (6 Eylül 2012 Perşembe / Star Tv)

Beni Affet Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Beni Affet ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

 

Beni Affet 194.Bölüm Özeti

Bahar’ı perişan bir halde bulan Kader, onu komşuları Gülsüm’ün evine getirmiştir. Gülsüm, Bahar’ın vücudundaki izleri görür ve başına gelenleri anlar. Gülsüm Bahar’ı Berat’ın yaptıklarını anlatmaya ikna edebilecek midir?

Diğer yandan Kader Bahar’ın başına gelenlerin hesabını sormak için Berat’ın karşısına dikilir. Kazadan sonra ilk kez gözlerini açan Kemal Bahar’ı bulmak ister. Kemal’e engel olan Handan olacaktır. Kemal, Bahar’ı bulabilecek midir?

Oktay’ın çılgınlıklarına dayanamayan Feride daha fazla dayanamaz ve kapatıldığı yerden kaçmaya karar verir. Feride Oktay’ın elinden kurtulabilecek midir?

Bütün ailenin kendisine borçlu olduğunu düşünen Eylül üzerindeki ilgiden hoşnuttur. Cüneyt’i kazandığını, amacına ulaştığını düşünen Eylül’ü kötü bir sürpriz beklemektedir. Osman Kozan Eylül’ün tuttuğu kiralık katilin peşindedir.

Beni Affet yeni bölümleriyle haftaiçi hergün Star Tv’de.

, , , , ,

No comments yet.

Yorum Ekle