Anasayfa

Beni Affet 179.Bölüm Özeti (21 Haziran 2012 Perşembe / Star Tv)

Beni Affet Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Beni Affet ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

 

Beni Affet 179.Bölüm Özeti

Cüneyt Feride’yle ilgileniyor.

Cüneyt Selim’le ilgili polislerden haber beklerken bir yandan da Feride ile ilgilenir. Feride ve Cüneyt’in geçmişindeki bir iz onları yeniden biraraya getirir. İkili git gide daha da yakınlaşırlar.

Selim Cüneyt’ten kurtulmak için yurtdışına kaçma hazırlığı yapmaktadır. Ancak Cüneyt’ten kurtulması kolay olmayacaktır. Selim’in peşinde olan Eylül ve Tunç’sa sonunda bir ize ulaşır.

Öte yandan Oktay hala Feride’nin peşindedir. Oktay’ın Feride ile ilgili karanlık ve hain bir planı vardır.

Bahar ve Kemal gizli aşklarını henüz açıklayamamışlarken Kemal ve Handan Baharlar’ın evine konuk olmak zorunda kalır. Bahar ve Kemal’in gizli yakınlıkları Sevgi ve Nazire’nin dikkatinden kaçmaz.

Olan biten Bahar ve Kemal’i son noktaya getirir. Birbirinden bir an bile ayrı kalamayacağını anlayan iki aşık ne yapacak?

Ferman’a olan hislerinin karşılıksız olduğunu sanan Kader sonunda sürpriz bir ize ulaşır. Ferman’ın da kendine aşık olduğunu anlayan Kader’i bekleyen acı son nedir?

Beni Affet 179.Bölüm Fragmanı için tıklayın…

Beni Affet yeni bölümleriyle haftaiçi hergün Star Tv’de.

, , , , ,

Trackbacks/Pingbacks

  1. Beni Affet 179.Bölüm Fragmanı (21 Haziran 2012 Perşembe / Star Tv) - 20 Haziran 2012

    […] Beni Affet 179.Bölüm Özeti için tıklayın… 2012 Yılının Merakla Beklenen Filmleri Burada… […]

Yorum Ekle