Anasayfa

Beni Affet 177.Bölüm Özeti (19 Haziran 2012 Salı / Star Tv)

Beni Affet Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Beni Affet ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

 

Beni Affet 177.Bölüm Özeti

Cüneyt Feride’yi aklamaya kararlı

Cüneyt, Oktay’ın Feride’yi kontrol etmek için evine yerleştirdiği kamerayı bulur. Cüneyt Feride’yi Oktay’dan korumak için evden uzaklaştırmak ister. Feride Yıldız’ın evinde saklanmaya başlar. Ancak Osman’ın bu durumu öğrenmesi ile ortalık büsbütün karışır.

Feride’yi aklamaya kararlı olan Cüneyt Selim’in teyzesine ulaşır. Selim’e ulaşmak için bir oyun oynayan Cüneyt Selim’i Ankara’ya getirtmeyi başarabilecek mi?

Kemal, Bahar’a bir sürpriz yaparak onu evden uzaklaştırır. Başbaşa aşk dolu bir gün geçiren ikilinin huzurlarını yine Berat kaçırır. Berat’ın Bahar’ın telefonunda aradığı gizli kanıtlar neler? Diğer taraftan Bahar ile Berat’ın aralarını düzeltmek isteyen Sevgi ve Nazire’nin onlara büyük bir sürprizi vardır.

Beni Affet 177.Bölüm Fragmanı için tıklayın…

Beni Affet yeni bölümleriyle haftaiçi hergün Star Tv’de.

, , , , ,

2 Responses to Beni Affet 177.Bölüm Özeti (19 Haziran 2012 Salı / Star Tv)

  1. Semra AKSU 19 Haziran 2012 at 11:09 #

    Aman be yeter artık yaa. Bıktım şu Berat’ın entrikalarından. Artık tüm gerçekler ortaya çıksın. Berat’ın uyuşturudan kazandığı parayı Handan’ın çaldığı, Handan’ın ameliyat parasını tehditle Bahar’a verdiği, Nikah günü Sevgi ve Kader’i dövdürdüğü ve bu yüzden nikahın olmadığı, En büyük gerçekse Handan’ın Berat’dan hamile kaldığı olaylarının açıklanmasını istiyorum artık. Lütfen bu gerçekler unutulmadan herşey ortaya çıksın. Biraz daha böyle devam ederse tüm bu gerçekler hiç edilecek gibi geliyor. Senaristim biraz da bu konuların üzerinde duralım lütfen:)

Trackbacks/Pingbacks

  1. Beni Affet 177.Bölüm Fragmanı (19 Haziran 2012 Salı / Star Tv) - 18 Haziran 2012

    […] Beni Affet 177.Bölüm Özeti için tıklayın… […]

Yorum Ekle