Anasayfa

Beni Affet 170.Bölüm Özeti (8 Haziran 2012 Cuma / star Tv)

Beni Affet Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Beni Affet ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

 

Beni Affet 170.Bölüm Özeti

Oktay Feride’ye ulaşıyor

Oktay Feride’ye sonunda ulaşmıştır. Ona nikah günü neden onu bırakıp kaçtığının hesabını sorar. Feride sonunda Oktay’a onunla evlenmek istemediğini itiraf eder. Oktay Feride’nin kendini Cüneyt yüzünden terk ettiğini anlar. Oktay Feride’yi yitirmemek için her şeyi yapmaya hazırdır.

Eylül’se Cüneyt’i yitirdiğini anlamıştır. Cüneyt’i oyalamak için oynadığı bir oyun daha ortaya çıkar. Zühre Eylül’den şüphelenmeye başlamıştır artık.

Tunç Sevgi’nin teklifini kabul eder. Kader ve Tunç evlilik yoluna girmiştir. Tunç’un verdiği bu kararın altında yatan esas gerçek ne?

Bahar Berat’ın kaza geçirdiği haberini alınca hemen hastaneye koşmuştur. Kemal’le birbirine hislerini itiraf etmiş olsalar da Bahar Berat’a karşı vicdan azabı içindedir.

Kemal ve Bahar arasındaki yakınlaşmayı fark eden Berat Bahar’ı kendisine daha da bağlamak için yine tatsız bir oyun oynar.

Beni Affet 170.Bölüm Fragmanı için tıklayın…

Beni Affet yeni bölümleriyle haftaiçi hergün star Tv’de.

, , , , ,

No comments yet.

Yorum Ekle