Anasayfa

Beni Affet 169.Bölüm Özeti (7 Haziran 2012 Perşembe / Star Tv)

Beni Affet Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Beni Affet ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

 

Beni Affet 169.Bölüm Özeti

Oktay Feride’nin saklandığı yeri öğreniyor

Oktay Feride’nin saklandığı yeri öğrenmiştir. Eylül’den yardım alarak Cüneyt’ten kurtulan Oktay Feride’nin karşısındadır.

Kemal, Bahar’dan aldığı silahın aslında Umut’un olduğunu öğrenmiştir. Bahar’ın Berat’la onun yaşamını kurtarmak için evlendiğini anlayan Kemal Bahar’ın kendini sevdiğinden emindir. İki aşık sonunda geçmişteki tüm gizleri açık eder ve biraraya gelir. Diğer taraftan Berat büyük bir kaza geçirir.

Sevgi’yse Kader ve Tunç arasındaki sözde ilişkiyi resmiyete dökmeye kararlıdır. Tunç ve Kader’in evlenmelerini isteyen Sevgi’ye Tunç’un cevabı ne olacak? Diğer taraftan tuzağa düşürülen Ferman ve Kader birbirine olan hislerini saklamakta zorlanır.

Beni Affet 169.Bölüm Fragmanı için tıklayın…

Beni Affet yeni bölümleriyle haftaiçi hergün Star Tv’de.

, , , , ,

3 Responses to Beni Affet 169.Bölüm Özeti (7 Haziran 2012 Perşembe / Star Tv)

  1. tülin 06 Haziran 2012 at 20:36 #

    cünnnnnneeeyyt ferdeyi o piskopatin elinden kurtar ferideye bi zarar gelmesine izin verme.Eylül sende cekil artik aralarindan feride ile cüneytin birakta onlar mutlu olsun sonucta o senin kardesin celil aralarindan giderkende yaninda piskopat oktayi götür.

  2. sanana 06 Haziran 2012 at 21:32 #

    annem bu dizinin hayrani hic bi bolumunu kacirmaz.gurcistanda cok izlenir bu dizi

Trackbacks/Pingbacks

  1. Beni Affet 169.Bölüm Fragmanı (7 Haziran 2012 Perşembe / Star Tv) - 06 Haziran 2012

    […] Beni Affet 169.Bölüm Özeti için tıklayın… […]

Yorum Ekle