Anasayfa

Beni Affet 168.Bölüm Özeti (6 Haziran 2012 Çarşamba / Star Tv)

Beni Affet Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Beni Affet ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

 

Beni Affet 168.Bölüm Özeti

Feride sonunda hislerini açık ediyor

Cüneyt Feride’yi Oktay’dan korumak için Ankara’dan uzaklaştırmak ister. Cüneyt’ten ayrı kalamayacağını anlayan Feride sonunda hislerini açık eder. Cüneyt artık karar aşamasına gelmiştir. Selim’i bulup ondan Feride’nin suçsuz olduğunu kanıtlayacaktır. Feride’yi aramaya devam eden Oktay sonunda bir ip ucu yakalar.

Bahar’ın çantasında bulduğu silahın izini süren Kemal gerçeğe bir adım daha yaklaşmıştır. Kemal Bahar’ın Berat ile neden evlendiklerini öğrenebilecek mi?

Tunç’un Kader ve Ferman’ı buluşturmak için düzenlediği oyun Sevgi’nin olaya dahil olmasıyla bozulur. Kader’i Ferman’la buluşacağı otelde yakalayan Sevgi deliye döner. Sevgi’ye Kader’le ilgili yardım edebilecek tek kişi Kemal’dir. Diğer taraftan Ferman içerisine düşürüldüğü tuzağın hesabını sormak için Osman Kozan’a gider. Olanbiteni öğrenen Yıldız şimdi ne yapacak?

Beni Affet 168.Bölüm Fragmanı için tıklayın…

Beni Affet yeni bölümleriyle haftaiçi hergün Star Tv’de.

, , , , ,

No comments yet.

Yorum Ekle