Anasayfa

Beni Affet 167.Bölüm Özeti (5 Haziran 2012 Salı / Star Tv)

Beni Affet Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Beni Affet ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

Beni Affet 167.Bölüm Özeti

Oktay Cüneyt’i takip altına alıyor

Feride’yi saklayan kişinin Cüneyt olduğundan emin olan Oktay, Cüneyt’i dört koldan takip altına alır. Cüneyt bu durumun farkına varacak mı? Oktay bu takip sonucu Feride’ye ulaşacak mı?

Berat’ın Kemal’e zarar vereceğini sanan Bahar yok etmeye çalıştığı silahı yitirmiştir. Silahın Kemal’de olduğunu öğrenen Bahar iyice köşeye sıkışır. Kemal Bahar ile ayrı düşmesine sebep olan gerçeklerin peşindedir. Bütün yanıtları silahta arayan Kemal Bahar’la karşı karşıya gelir.

Osman’ı Ferman ve Kader arasında bir ilişki olduğuna inandırmaya çalışan Tunç bir oyunla onları buluşturur. Tunç’un tuzağına düşen Ferman ve Kader’i neler beklemekte?

Beni Affet 167.Bölüm Fragmanı için tıklayın…

Beni Affet yeni bölümleriyle haftaiçi hergün Star Tv’de.

, , , , ,

One Response to Beni Affet 167.Bölüm Özeti (5 Haziran 2012 Salı / Star Tv)

  1. tülin 04 Haziran 2012 at 21:07 #

    feride seni cok seviyorum cok tatlisin cüneytele cok yakisiyorsunuz cüneyt senide cok seviyorum ferideyle birbirinizi tamamliyosunuz artik tamamen barismanizi istiyorum ama eger siz barisirsaniz kemalle baharda barisirlarsa ozaman dizi biter bitmesinide istemiyorum.

Yorum Ekle