Anasayfa

Beni Affet 159.Bölüm Özeti (24 Mayıs 2012 Perşembe / Star Tv)

Beni Affet Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Beni Affet ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

 

Beni Affet 159.Bölüm Özeti

Oktay Feride’nin kaçtığını öğrenmiş ve deliye dönmüştür. Feride’yi Cüneyt’in kaçırdığını düşünen Oktay Kozanların evini basar. Bütün aile Feride ve Cüneyt’in bir arada olduğundan emindir. Bu haber Eylül’ü deliye döndürür. Sonunda Cüneyt’e ulaşan Osman Kozan neyle karşılaşacaktır?

Kader arkadaşının evinde temizlikçi olarak çalışan annesini görmezden gelmiş, arkadaşına varlıklı bir ailenin kızı olmadığını arkadaşına itiraf edememiştir. Yaptıkları yüzünden pişman olan Kader Ferman’a sığınır. Bu olay onları bir adım daha yaklaştırır.
Diğer yandan bütün aile ortadan kaybolan Kader’i aramaktadır. Kader’i bulan Kemal olur. Bahar Berat’ı Kemal’den uzak durması için uyarmıştır.Berat Bahar’ı kaybetmemek için Bahar’ın isteğine boyun eğen Berat Bahar ve Kemal’in birbirine gittikçe yaklaştığını görünce deliye döner.

Beni Affet 159.Bölüm Fragmanı için tıklayın…

Beni Affet yeni bölümleriyle haftaiçi hergün Star Tv’de.

, , , , ,

No comments yet.

Yorum Ekle