Anasayfa

Beni Affet 150.Bölüm Özeti (11 Mayıs 2012 Cuma / Star Tv)

Beni Affet Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Beni Affet ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

 

Beni Affet 150.Bölüm Özeti

Osman Kozan Tunç’u evden kovuyor

Feride, Behlül’ün sahte hastalığı nedeniyle Oktay’dan ayrılmak istediğini bir türlü açıklayamaz. Cüneyt Feride’nin Oktay’dan ayrılmak istediğini fark etmiş, Feride’yle yüzleşmeye karar vermiştir. Cüneyt’in Feride’yle ilgili ümidini yerlebir eden bir haber alacaktır.

Kemal, Bahar’ı hamileliği konusunda sıkıştırmayı sürdürürken Handan ve Berat her an Kemal ve Bahar’ın peşindelerdir. Kemal ve Bahar’ı bir arada gören Berat, Bahar konusundaki şüphesine yenik düşer.

Tunç ve Kader ilişkisinin yankıları sürmektedir. Yıldız’ın ve ailenin Tunç’a düşmanlıkları son safhaya varmıştır. Osman Tunç’u evden kovar. Oktay ve Eylül Cüneyt ve Feride’ye giden yollarında bir engeli daha yok etmiştir.

Beni Affet 150.Bölüm Fragmanı için tıklayın…

Beni Affet yeni bölümleriyle haftaiçi hergün Star Tv’de.

, , , , ,

2 Responses to Beni Affet 150.Bölüm Özeti (11 Mayıs 2012 Cuma / Star Tv)

  1. serdal 11 Mayıs 2012 at 12:11 #

    mert altınışık sen beni affet dizisinde çok başarılısın seni çoooooook seviyorum öbür oyunculara benden çok slm hepinizde allaha emanet olun

Trackbacks/Pingbacks

  1. Beni Affet 150.Bölüm Fragmanı (11 Mayıs 2012 Cuma / Star Tv) - 10 Mayıs 2012

    […] Beni Affet 150.Bölüm Özeti için tıklayın… […]

Yorum Ekle