Anasayfa

Beni Affet 1475. Bölüm Özeti (26 Aralık 2018 Çarşamba / Star Tv)

Beni Affet 1475.Bölüm Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Beni Affet ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

Yılmaz Müjgan’a bir teklifte bulunarak, onu sürpriz bir yere götürür. Bu sürpriz Müjgan’ı duygulandırırken, Selva ile Burçin’i de harekete geçirir. Nişan hazırlıklarına başlayan Sevgi ile Şahin, Gönül’ü ziyarete giderler. Bu ziyaret, ortalığı karıştıracak olayların başlangıcı olurken, Yılmaz aşkı için ailesine meydan okur. Gönül’ün desteğini alan Selva ve Burçin’in Yılmaz ve Müjgan’ı ayırmak için atacağı büyük adım merak konusudur.
Sonunda bir araya gelen Feride ile Yaman duygusal anlar yaşar. Yaman’ın Feride’yi kurtardığından haberi olmayan Asiye, Zafer’in tehditleriyle köşeye sıkışır. Yaman, Asiye ile Harika’nın Feride’ye yaptıklarını öğrenince çılgına döner. Hakan’ın kendisine bir şey yaptığından şüphelenen Kader doktora giderek test yaptırır. Murat Kader’e destek olmaya çalışırken Güzel ve Harika ise Kader’in test sonucu herkesten önce öğrenir.

 

Beni Affet

Proje Tasarım: Nilgün Sağyaşar

Yapımcı: Nilgün Sağyaşar

Uygulayıcı Yapımcı: Mehmet Erişdi

Yönetmenler : Gürsel Ateş, Mihriban Şahin, Bergüzar Demiroğlu.

Öykü Ve Senaryo: Vural Balıkçı, Baran Yıldırım, Ayşem Özge, Yoldaş, Merve Ateşoğlu.

Genel Koordinatörler: Gülsen U.Erişdi, Altan Yücel.

Oyuncular: Şeyma Korkmaz (Feride), Murat Danacı (Cüneyt), Gaye Turgut Evin (Bahar), Mert Altınışık (Kemal), Nusret Şenay (Osman), Ulviye Karaca (Zühre), Zeynep Yasa (Yıldız), Ötüken Hürmüzlü (Ferman), Gamze İğdiroğlu Başarır (Eylül), Deniz Evin (Umut), Ceren Y.Karakoç (Kader), İlkay Kayku (Sevgi), Zeynep Aytek (Nazire), Yağmur Özbasmacı Mermer (İnci), Mithat Erdemli (Aziz), Okan Şenozan (Şahin), Gökberk Yıldırım (Murat), Banu Güngör İnal (Solmaz).

Dizinin Konusu: 

Aşk bazen aniden gelir.
Ve ona sahip çıkamazsan, geldiği gibi de gider.
Ancak onun bırakacağı boşluk ve yaşanan pişmanlıklar bir ömür boyu peşini bırakmaz insanların.

Beni Affet, Ankaralı zengin bir aileyi merkezine alarak, gecekondudan üniversitelilere, ev kadınlarından beyaz yakalılara kadar toplumun her kesiminden karakterleri taşıyacak ekranlarımıza. Karakterlerimizin hepsi, aşkla, doğrulukla ve gururlarıyla sınanacaklar. Bu sınavdan ise ancak dürüst olanlar alnının akıyla çıkabilecek: Hem kendine, hem hayata karşı dürüst olanlar.

“Beni Affet” sadece kendi doğrularını çocuklarına dayatarak tek tek hepsini mutsuz eden bir babanın ve babaların günahı yüzünden aşklarını yitiren çocukların hikâyesi aynı zamanda. Vazgeçilemeyen aşkların, bitmeyen umutların hikayesi.

Seyreden herkesin kendisinden bir parça bulacağı aile dizisi “Beni Affet”.

Beni Affet yeni bölümleriyle hafta içi her gün Star Tv’de.

, , , , , , , , , , , , ,

No comments yet.

Yorum Ekle